Počasie Idridgehay dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Idridgehay na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
18 / 11°C
| 0.1 mm | 13 km/h |
| 11 °C | 11 °C | 01:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 13:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 19:00 |
východ slnka 04:58
západ slnka 21:08
PO HODINÁCH
západ slnka 21:08
|
|
Predpoveď počasia Idridgehay, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 90 % | 9 °C | 83 % | 0% | 58% | 22% | 44% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1023 hPa | 90 % | 9 °C | 95 % | 0% | 17% | 87% | 84% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,1 mm | 3.6 m/s13 km/h juhozápadný |
1025 hPa | 70 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 35% | 10% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1025 hPa | 74 % | 13 °C | 18 % | 0% | 5% | 4% | 10% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1025 hPa | 94 % | 12 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1025 hPa | 89 % | 11 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h južný |
1023 hPa | 59 % | 14 °C | 77 % | 0% | 0% | 0% | 77% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1022 hPa | 66 % | 15 °C | 92 % | 0% | 0% | 3% | 92% | |
Idridgehay, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 53,0344; -1,5709
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Idridgehay, Veľká Británia. Predpoveď počasia Idridgehay.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Idridgehay dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Idridgehay
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:58 | 21:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:02 | 16:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:12 | 21:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:07 | 23:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 09:26 | 22.05.2026 01:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |