Počasie Idridgehay dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Idridgehay na 10 dní.
Utorok 19. máj
16 / 10°C
| 10.3 mm | 17 km/h |
| 10 °C | 9 °C | 06:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 13:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 19:00 |
východ slnka 05:01
západ slnka 21:04
PO HODINÁCH
západ slnka 21:04
|
|
Predpoveď počasia Idridgehay, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,2 mm | 4.3 m/s15 km/h južný |
1009 hPa | 85 % | 8 °C | 100 % | 0% | 1% | 100% | 100% | |
| 01:00
02:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
0,6 mm | 4.5 m/s16 km/h južný |
1008 hPa | 87 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 99% | |
| 02:00
03:00
| silný dážď | 10 °C 9 °C |
1,2 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 90 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 03:00
04:00
| silný dážď | 10 °C 9 °C |
1,6 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 94 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 04:00
05:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
0,5 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 95 % | 8 °C | 100 % | 0% | 98% | 100% | 100% | |
| 05:00
06:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,2 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 95 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 79% | |
| 06:00
07:00
| silný dážď | 10 °C 9 °C |
1,1 mm | 6.1 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 95 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 93% | 0% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
2,0 mm | 6.4 m/s23 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 94 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 46% | 5% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 16 °C 16 °C |
2,8 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 79 % | 12 °C | 78 % | 0% | 23% | 62% | 39% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,1 mm | 5.7 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 71 % | 9 °C | 77 % | 0% | 28% | 43% | 44% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
10 °C 9 °C |
0,6 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 87 % | 8 °C | 30 % | 0% | 27% | 0% | 3% | |
| 07:00
08:00
| dažďové prehánky | 12 °C 11 °C |
1,4 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 88 % | 9 °C | 64 % | 0% | 43% | 39% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 16 °C 14 °C |
0,3 mm | 7.1 m/s26 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 64 % | 9 °C | 13 % | 0% | 7% | 10% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západný |
1017 hPa | 63 % | 8 °C | 15 % | 0% | 13% | 3% | 0% | |
Idridgehay, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 53,0344; -1,5709
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Idridgehay, Veľká Británia. Predpoveď počasia Idridgehay.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Idridgehay dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Idridgehay
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:01 | 21:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:02 | 16:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:15 | 21:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:12 | 22:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 06:31 | 20.05.2026 01:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |