Počasie Lugwardine pozajtra
Predpoveď počasia Lugwardine 20. máj 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie slabé dažďové prehánky, poludnie spočiatku slabé dažďové prehánky, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 5,7 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 11 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lugwardine, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
1,4 mm | 5.5 m/s20 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 87 % | 8 °C | 96 % | 0% | 82% | 81% | 11% | |
| 07:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
11 °C 10 °C |
0,6 mm | 5.5 m/s20 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 90 % | 9 °C | 27 % | 0% | 21% | 18% | 0% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 16 °C 14 °C |
3,5 mm | 7.7 m/s28 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 65 % | 9 °C | 44 % | 0% | 27% | 33% | 0% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,2 mm | 6.7 m/s24 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 93 % | 12 °C | 85 % | 0% | 73% | 36% | 12% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 94 % | 9 °C | 94 % | 0% | 75% | 20% | 66% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,2 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1022 hPa | 93 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 50% | 29% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,1 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1023 hPa | 76 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 70% | 9% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1023 hPa | 76 % | 14 °C | 82 % | 0% | 61% | 27% | 37% | |
Lugwardine, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 52,0658; -2,6578
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 1 913
Nadmorská výška: 71 m
Administratívna časť:
- Anglicko, West Ilsley
- Hereford, Hereford
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lugwardine, Veľká Británia. Predpoveď počasia Lugwardine.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lugwardine dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lugwardine
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:09 | 21:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:07 | 15:57 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:24 | 21:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:24 | 22:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 08:07 | 21.05.2026 01:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |