Počasie Lugwardine dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lugwardine na 10 dní.
Sobota 23. máj
19 / 13°C
| 0.1 mm | 13 km/h |
| 13 °C | 13 °C | 01:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 07:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 13:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 19:00 |
východ slnka 05:05
západ slnka 21:10
PO HODINÁCH
západ slnka 21:10
|
|
Predpoveď počasia Lugwardine, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1022 hPa | 95 % | 11 °C | 68 % | 0% | 10% | 3% | 63% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,1 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1023 hPa | 89 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 28% | 88% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1024 hPa | 65 % | 11 °C | 91 % | 0% | 91% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1024 hPa | 61 % | 11 °C | 74 % | 0% | 1% | 0% | 74% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1026 hPa | 92 % | 9 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1028 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 0% | 99% | 0% | 25% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1028 hPa | 60 % | 11 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1028 hPa | 59 % | 12 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
Lugwardine, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 52,0658; -2,6578
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 1 913
Nadmorská výška: 71 m
Administratívna časť:
- Anglicko, West Ilsley
- Hereford, Hereford
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lugwardine, Veľká Británia. Predpoveď počasia Lugwardine.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lugwardine dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lugwardine
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:05 | 21:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:07 | 16:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:19 | 21:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:17 | 22:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:28 | 24.05.2026 02:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |