Počasie Lugwardine dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lugwardine na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
20 / 9°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 11 °C | 11 °C | 01:00 | |
| 9 °C | 9 °C | 07:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 13:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 19:00 |
východ slnka 05:03
západ slnka 21:11
PO HODINÁCH
západ slnka 21:11
|
|
Predpoveď počasia Lugwardine, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1026 hPa | 92 % | 9 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1028 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 0% | 99% | 0% | 25% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1028 hPa | 60 % | 11 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1028 hPa | 59 % | 12 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1029 hPa | 88 % | 9 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severozápadný |
1029 hPa | 86 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1028 hPa | 55 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západný |
1026 hPa | 53 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Lugwardine, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 52,0658; -2,6578
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 1 913
Nadmorská výška: 71 m
Administratívna časť:
- Anglicko, West Ilsley
- Hereford, Hereford
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lugwardine, Veľká Británia. Predpoveď počasia Lugwardine.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lugwardine dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lugwardine
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:03 | 21:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:07 | 16:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:18 | 21:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:15 | 23:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:28 | 24.05.2026 02:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |