Počasie Lugwardine dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lugwardine na 10 dní.
Utorok 19. máj
15 / 9°C
| 3.2 mm | 26 km/h |
| 13 °C | 12 °C | 09:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 12:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 15:00 |
východ slnka 05:10
západ slnka 21:04
PO HODINÁCH
západ slnka 21:04
|
|
Predpoveď počasia Lugwardine, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
0,6 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 96 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 99% | |
| 01:00
02:00
| dážď | 9 °C 7 °C |
0,5 mm | 6.3 m/s23 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 97 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 93% | |
| 02:00
03:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 87% | |
| 03:00
04:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 32% | 20% | |
| 04:00
05:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h južný |
1003 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 26% | 0% | |
| 05:00
06:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h južný |
1003 hPa | 98 % | 10 °C | 100 % | 0% | 99% | 44% | 50% | |
| 06:00
07:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h južný |
1003 hPa | 97 % | 10 °C | 100 % | 0% | 98% | 98% | 26% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 12 °C 11 °C |
0,7 mm | 5.7 m/s21 km/h južný |
1003 hPa | 97 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 72% | 85% | |
| 08:00
09:00
| slabý dážď | 12 °C 11 °C |
0,1 mm | 6.1 m/s22 km/h južný |
1003 hPa | 97 % | 11 °C | 93 % | 0% | 87% | 79% | 39% | |
| 09:00
10:00
| slabé dažďové prehánky |
13 °C 12 °C |
0,2 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1003 hPa | 93 % | 11 °C | 61 % | 0% | 14% | 8% | 53% | |
| 10:00
11:00
| dažďové prehánky | 14 °C 13 °C |
0,4 mm | 6.0 m/s22 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 86 % | 11 °C | 81 % | 0% | 58% | 29% | 43% | |
| 11:00
12:00
| slabý dážď | 14 °C 13 °C |
0,1 mm | 6.3 m/s23 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 85 % | 11 °C | 95 % | 0% | 57% | 84% | 67% | |
| 12:00
13:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 82 % | 11 °C | 99 % | 0% | 93% | 71% | 83% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 78 % | 11 °C | 99 % | 0% | 39% | 68% | 97% | |
| 14:00
15:00
| slabý dážď | 15 °C 14 °C |
0,1 mm | 6.8 m/s24 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 73 % | 10 °C | 97 % | 0% | 29% | 65% | 89% | |
| 15:00
16:00
| slabý dážď | 15 °C 14 °C |
0,1 mm | 6.9 m/s25 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 71 % | 9 °C | 91 % | 0% | 34% | 88% | 2% | |
| 16:00
17:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 74 % | 9 °C | 54 % | 0% | 18% | 35% | 21% | |
| 17:00
18:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 72 % | 9 °C | 65 % | 0% | 14% | 39% | 39% | |
| 18:00
19:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 72 % | 9 °C | 74 % | 0% | 11% | 30% | 58% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,4 mm | 6.6 m/s24 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 75 % | 9 °C | 69 % | 0% | 7% | 19% | 64% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
1,4 mm | 5.5 m/s20 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 87 % | 8 °C | 96 % | 0% | 82% | 81% | 11% | |
| 07:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
11 °C 10 °C |
0,6 mm | 5.5 m/s20 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 90 % | 9 °C | 27 % | 0% | 21% | 18% | 0% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 16 °C 14 °C |
3,5 mm | 7.7 m/s28 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 65 % | 9 °C | 44 % | 0% | 27% | 33% | 0% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,2 mm | 6.7 m/s24 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 93 % | 12 °C | 85 % | 0% | 73% | 36% | 12% | |
Lugwardine, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 52,0658; -2,6578
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 1 913
Nadmorská výška: 71 m
Administratívna časť:
- Anglicko, West Ilsley
- Hereford, Hereford
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lugwardine, Veľká Británia. Predpoveď počasia Lugwardine.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lugwardine dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lugwardine
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:10 | 21:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:07 | 15:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:26 | 21:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:26 | 22:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:32 | 00:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 06:44 | 20.05.2026 01:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |