Počasie New Sharlston dnes
| 16 °C | 15 °C | 20:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 21:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 22:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 23:00 |
východ slnka 04:47
západ slnka 21:19
PO HODINÁCH
západ slnka 21:19
Predpoveď počasia New Sharlston 27. máj 2026
Cez deň najvyššia teplota 16 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 13 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia New Sharlston, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 20:00
21:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východný |
1026 hPa | 61 % | 8 °C | 83 % | 0% | 1% | 0% | 82% | |
| 21:00
22:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1026 hPa | 66 % | 8 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 22:00
23:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1026 hPa | 71 % | 8 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 23:00
00:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1026 hPa | 76 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1026 hPa | 81 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1026 hPa | 84 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
03:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1025 hPa | 86 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
04:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1025 hPa | 88 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
05:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1025 hPa | 90 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1024 hPa | 91 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1024 hPa | 89 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1024 hPa | 82 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 08:00
09:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 74 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
10:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1023 hPa | 67 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
11:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 61 % | 10 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 11:00
12:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 59 % | 11 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 12:00
13:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 55 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 1% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 52 % | 13 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 14:00
15:00
| oblačno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 49 % | 13 °C | 82 % | 0% | 36% | 2% | 72% | |
| 15:00
16:00
| zamračené | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 44 % | 13 °C | 93 % | 0% | 29% | 14% | 89% | |
| 16:00
17:00
| zamračené | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h južný |
1017 hPa | 38 % | 12 °C | 94 % | 0% | 2% | 20% | 93% | |
| 17:00
18:00
| oblačno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h južný |
1017 hPa | 37 % | 12 °C | 91 % | 0% | 3% | 9% | 90% | |
| 18:00
19:00
| oblačno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1016 hPa | 41 % | 13 °C | 54 % | 0% | 3% | 0% | 53% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 40 % | 12 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 20:00
21:00
| polojasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 44 % | 13 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 47 % | 12 °C | 47 % | 0% | 0% | 0% | 47% | |
| 22:00
23:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 50 % | 12 °C | 7 % | 0% | 3% | 0% | 3% | |
| 23:00
00:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 61 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
New Sharlston, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 53,6749; -1,4231
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 65 m
Administratívna časť:
- Anglicko, West Ilsley
- City and Borough of Wakefield, Wakefield
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie New Sharlston, Veľká Británia. Predpoveď počasia New Sharlston.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre New Sharlston dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre New Sharlston
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie New Sharlston
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:47 | 21:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:02 | 16:32 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:57 | 22:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 02:42 | 23:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 16:15 | 27.05.2026 02:51 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |