Počasie New Sharlston pozajtra
| 17 °C | 16 °C | 09:00 | |
| 19 °C | 17 °C | 12:00 | |
| 21 °C | 19 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 21:00 |
východ slnka 04:44
západ slnka 21:22
PO HODINÁCH
západ slnka 21:22
Predpoveď počasia New Sharlston 29. máj 2026
Cez deň ráno a dopoludnie oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 21 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia New Sharlston, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západný |
1018 hPa | 74 % | 14 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 79 % | 13 °C | 69 % | 0% | 1% | 0% | 68% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 78 % | 11 °C | 76 % | 0% | 2% | 0% | 75% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 76 % | 10 °C | 73 % | 0% | 0% | 0% | 73% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 76 % | 10 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 78 % | 10 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 06:00
07:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 78 % | 10 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 78 % | 11 °C | 95 % | 0% | 31% | 3% | 93% | |
| 08:00
09:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 73 % | 11 °C | 94 % | 0% | 43% | 19% | 89% | |
| 09:00
10:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 66 % | 10 °C | 94 % | 0% | 11% | 44% | 90% | |
| 10:00
11:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 61 % | 10 °C | 84 % | 0% | 14% | 54% | 75% | |
| 11:00
12:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 56 % | 9 °C | 88 % | 0% | 9% | 85% | 7% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 54 % | 9 °C | 40 % | 0% | 10% | 33% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 48 % | 8 °C | 32 % | 0% | 18% | 15% | 0% | |
| 14:00
15:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h západný |
1021 hPa | 44 % | 8 °C | 8 % | 0% | 5% | 3% | 0% | |
| 15:00
16:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h západný |
1021 hPa | 43 % | 8 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 16:00
17:00
| polojasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h západný |
1021 hPa | 43 % | 7 °C | 19 % | 0% | 19% | 0% | 0% | |
| 17:00
18:00
| oblačno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h západný |
1021 hPa | 44 % | 7 °C | 45 % | 0% | 45% | 0% | 0% | |
| 18:00
19:00
| polojasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západný |
1021 hPa | 49 % | 8 °C | 30 % | 0% | 30% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západný |
1021 hPa | 55 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
21:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západný |
1021 hPa | 55 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
22:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1022 hPa | 58 % | 8 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 22:00
23:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1022 hPa | 63 % | 9 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1022 hPa | 68 % | 9 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1022 hPa | 73 % | 9 °C | 69 % | 0% | 0% | 0% | 69% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1023 hPa | 76 % | 9 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 79 % | 10 °C | 45 % | 0% | 0% | 0% | 45% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 81 % | 10 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 81 % | 9 °C | 52 % | 0% | 0% | 0% | 51% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 81 % | 9 °C | 42 % | 0% | 0% | 0% | 42% | |
| 06:00
07:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1022 hPa | 78 % | 9 °C | 23 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1022 hPa | 72 % | 9 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 08:00
09:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1022 hPa | 61 % | 9 °C | 69 % | 0% | 0% | 0% | 69% | |
| 09:00
10:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 52 % | 8 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 10:00
11:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 47 % | 8 °C | 90 % | 0% | 0% | 0% | 90% | |
| 11:00
12:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1021 hPa | 45 % | 8 °C | 93 % | 0% | 5% | 0% | 92% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 40 % | 7 °C | 85 % | 0% | 32% | 0% | 78% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 38 % | 8 °C | 58 % | 0% | 8% | 0% | 54% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 57 % | 10 °C | 52 % | 0% | 0% | 3% | 50% | |
New Sharlston, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 53,6749; -1,4231
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 65 m
Administratívna časť:
- Anglicko, West Ilsley
- City and Borough of Wakefield, Wakefield
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie New Sharlston, Veľká Británia. Predpoveď počasia New Sharlston.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre New Sharlston dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie New Sharlston
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:44 | 21:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:03 | 16:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:54 | 22:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 02:37 | 23:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 18:48 | 29.05.2026 03:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |