Počasie Double Bridges, Alabama dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Double Bridges, Alabama na 10 dní.
Piatok 1. máj
18 / 10°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 13 °C | 11 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 07:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 13:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 19:00 |
východ slnka 05:54
západ slnka 19:29
PO HODINÁCH
západ slnka 19:29
|
|
Predpoveď počasia Double Bridges, Alabama, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 58 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 89% | 100% | |
| 07:00
14:00
| polojasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 71 % | 5 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 46 % | 6 °C | 79 % | 0% | 0% | 0% | 79% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 60 % | 9 °C | 100 % | 0% | 2% | 0% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1018 hPa | 72 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 77 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 58 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1018 hPa | 65 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 98% | 100% | |
Double Bridges, Alabama, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 34,2323; -86,1236
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Double Bridges, Alabama, Alabama, USA. Predpoveď počasia Double Bridges, Alabama.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Double Bridges, Alabama dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Double Bridges, Alabama
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 19:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 13:34 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 19:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 20:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:22 | 21:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:49 | 01.05.2026 05:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |