Počasie Double Bridges, Alabama dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Double Bridges, Alabama na 10 dní.
Nedeľa 3. máj
14 / 11°C
| 6.6 mm | 22 km/h |
| 12 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 11 °C | 9 °C | 07:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 13:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 19:00 |
východ slnka 05:52
západ slnka 19:30
PO HODINÁCH
západ slnka 19:30
|
|
Predpoveď počasia Double Bridges, Alabama, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 72 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 51% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,4 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1016 hPa | 62 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 13:00
20:00
| slabý dážď | 14 °C 12 °C |
0,9 mm | 6.2 m/s22 km/h východný |
1014 hPa | 65 % | 8 °C | 96 % | 0% | 50% | 81% | 62% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 13 °C 12 °C |
5,3 mm | 4.5 m/s16 km/h východný |
1011 hPa | 73 % | 8 °C | 100 % | 0% | 96% | 93% | 99% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 11 °C 10 °C |
0,7 mm | 4.9 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 81 % | 8 °C | 100 % | 0% | 4% | 100% | 100% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 86 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 52 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 70 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Double Bridges, Alabama, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 34,2323; -86,1236
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Double Bridges, Alabama, Alabama, USA. Predpoveď počasia Double Bridges, Alabama.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Double Bridges, Alabama dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Double Bridges, Alabama
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 19:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 13:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:25 | 19:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 20:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:19 | 21:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 20:49 | 03.05.2026 06:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |