Počasie Double Bridges, Alabama dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Double Bridges, Alabama na 10 dní.
Pondelok 27. apríl
27 / 17°C
| 0.0 mm | 21 km/h |
| 18 °C | 18 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 27 °C | 15:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 21:00 |
východ slnka 05:58
západ slnka 19:25
PO HODINÁCH
západ slnka 19:25
|
|
Predpoveď počasia Double Bridges, Alabama, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 75 % | 14 °C | 45 % | 0% | 0% | 0% | 45% | |
| 01:00
08:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 79 % | 14 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 02:00
09:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 79 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 03:00
10:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 78 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 04:00
11:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 80 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 05:00
12:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 81 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 06:00
13:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 83 % | 14 °C | 100 % | 0% | 3% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 83 % | 14 °C | 100 % | 0% | 4% | 0% | 100% | |
| 08:00
15:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 78 % | 13 °C | 100 % | 0% | 7% | 0% | 100% | |
| 09:00
16:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 74 % | 13 °C | 96 % | 0% | 1% | 0% | 95% | |
| 10:00
17:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 70 % | 14 °C | 94 % | 0% | 17% | 0% | 93% | |
| 11:00
18:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 61 % | 14 °C | 82 % | 0% | 15% | 0% | 78% | |
| 12:00
19:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 57 % | 14 °C | 19 % | 0% | 19% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 56 % | 15 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 14:00
21:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 52 % | 15 °C | 6 % | 0% | 3% | 0% | 3% | |
| 15:00
22:00
| polojasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 48 % | 14 °C | 29 % | 0% | 21% | 4% | 9% | |
| 16:00
23:00
| oblačno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 46 % | 14 °C | 64 % | 0% | 38% | 53% | 21% | |
| 17:00
00:00
| oblačno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 51 % | 15 °C | 81 % | 0% | 71% | 49% | 26% | |
| 18:00
01:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 55 % | 15 °C | 34 % | 0% | 16% | 8% | 15% | |
| 19:00
02:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 59 % | 15 °C | 19 % | 0% | 4% | 10% | 5% | |
| 20:00
03:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 62 % | 15 °C | 4 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 21:00
04:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 62 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
05:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 62 % | 14 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 23:00
06:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 63 % | 13 °C | 98 % | 0% | 2% | 1% | 98% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 64 % | 13 °C | 100 % | 0% | 22% | 16% | 100% | |
| 01:00
08:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 66 % | 13 °C | 100 % | 0% | 20% | 21% | 100% | |
| 02:00
09:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 68 % | 13 °C | 100 % | 0% | 27% | 71% | 100% | |
| 03:00
10:00
| dážď | 20 °C 20 °C |
0,6 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 68 % | 13 °C | 100 % | 0% | 43% | 37% | 100% | |
| 04:00
11:00
| dážď | 19 °C 19 °C |
0,6 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 74 % | 14 °C | 100 % | 0% | 14% | 33% | 100% | |
| 05:00
12:00
| silný dážď | 18 °C 19 °C |
2,5 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 82 % | 14 °C | 100 % | 0% | 3% | 16% | 100% | |
| 06:00
13:00
| silný dážď | 17 °C 18 °C |
1,6 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 91 % | 15 °C | 100 % | 0% | 49% | 56% | 100% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 17 °C 18 °C |
1,3 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1019 hPa | 93 % | 16 °C | 100 % | 0% | 8% | 65% | 100% | |
| 08:00
15:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 19 °C |
0,2 mm | 4.7 m/s17 km/h južný |
1019 hPa | 92 % | 16 °C | 100 % | 0% | 11% | 11% | 100% | |
| 09:00
16:00
| silný dážď | 20 °C 22 °C |
3,5 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1019 hPa | 90 % | 17 °C | 100 % | 0% | 7% | 96% | 100% | |
| 10:00
17:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h južný |
1019 hPa | 91 % | 18 °C | 99 % | 0% | 35% | 27% | 99% | |
| 11:00
18:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 78 % | 18 °C | 73 % | 0% | 19% | 8% | 60% | |
| 12:00
19:00
| zamračené | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 68 % | 17 °C | 97 % | 0% | 32% | 10% | 96% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 64 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 20% | 3% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 25 °C 28 °C |
9,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 69 % | 18 °C | 100 % | 0% | 55% | 0% | 100% | |
Double Bridges, Alabama, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 34,2323; -86,1236
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Double Bridges, Alabama, Alabama, USA. Predpoveď počasia Double Bridges, Alabama.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Double Bridges, Alabama dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Double Bridges, Alabama
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 19:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:42 | 13:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 19:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:00 | 20:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:27 | 20:57 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:51 | 27.04.2026 03:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |