Počasie Taylor, Alabama dnes
| 22 °C | 24 °C | 09:00 | |
| 26 °C | 29 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 31 °C | 15:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 21:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 19:22
PO HODINÁCH
západ slnka 19:22
Predpoveď počasia Taylor, Alabama 26. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie zamračené, dopoludnie slabý dážď, poludnie oblačno. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 1,0 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Taylor, Alabama, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1011 hPa | 97 % | 18 °C | 93 % | 0% | 92% | 31% | 1% | |
| 01:00
08:00
| oblačno | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 18 °C | 74 % | 3% | 64% | 0% | 28% | |
| 02:00
09:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1010 hPa | 98 % | 17 °C | 100 % | 2% | 83% | 0% | 100% | |
| 03:00
10:00
| slabý dážď | 18 °C 20 °C |
0,2 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1010 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 04:00
11:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 97 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 05:00
12:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 06:00
13:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 1% | 100% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1011 hPa | 97 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 99% | |
| 08:00
15:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1012 hPa | 94 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 90% | |
| 09:00
16:00
| slabý dážď | 22 °C 25 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1012 hPa | 85 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 60% | |
| 10:00
17:00
| slabý dážď | 23 °C 26 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1012 hPa | 77 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 43% | |
| 11:00
18:00
| slabý dážď | 24 °C 27 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1013 hPa | 72 % | 18 °C | 100 % | 0% | 71% | 16% | 98% | |
| 12:00
19:00
| zamračené | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1012 hPa | 61 % | 18 °C | 99 % | 0% | 13% | 14% | 99% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 54 % | 17 °C | 99 % | 0% | 12% | 13% | 99% | |
| 14:00
21:00
| oblačno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 50 % | 17 °C | 100 % | 0% | 3% | 7% | 100% | |
| 15:00
22:00
| oblačno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 47 % | 16 °C | 100 % | 0% | 3% | 5% | 100% | |
| 16:00
23:00
| zamračené | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1010 hPa | 45 % | 16 °C | 100 % | 0% | 2% | 15% | 100% | |
| 17:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 30 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1009 hPa | 44 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 4% | 100% | |
| 18:00
01:00
| zamračené | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1010 hPa | 51 % | 16 °C | 100 % | 0% | 17% | 19% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 61 % | 16 °C | 100 % | 0% | 19% | 15% | 100% | |
| 20:00
03:00
| zamračené | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 70 % | 17 °C | 99 % | 0% | 0% | 20% | 99% | |
| 21:00
04:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1012 hPa | 76 % | 17 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 22:00
05:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 83 % | 17 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 23:00
06:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1013 hPa | 88 % | 17 °C | 21 % | 0% | 0% | 1% | 20% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 91 % | 17 °C | 18 % | 0% | 0% | 10% | 12% | |
| 01:00
08:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 94 % | 17 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 02:00
09:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1013 hPa | 96 % | 17 °C | 22 % | 0% | 0% | 9% | 14% | |
| 03:00
10:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 97 % | 16 °C | 93 % | 0% | 0% | 16% | 92% | |
| 04:00
11:00
| polojasno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1013 hPa | 97 % | 16 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 05:00
12:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 98 % | 16 °C | 94 % | 7% | 9% | 0% | 94% | |
| 06:00
13:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 99 % | 16 °C | 96 % | 14% | 13% | 0% | 95% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 92 % | 17 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 08:00
15:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 79 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 09:00
16:00
| oblačno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1016 hPa | 67 % | 17 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 10:00
17:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 61 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 11:00
18:00
| oblačno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 52 % | 17 °C | 78 % | 0% | 10% | 3% | 75% | |
| 12:00
19:00
| polojasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 48 % | 16 °C | 25 % | 0% | 14% | 16% | 0% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 47 % | 17 °C | 40 % | 0% | 12% | 22% | 18% | |
| 14:00
21:00
| polojasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 45 % | 17 °C | 36 % | 0% | 14% | 18% | 14% | |
| 15:00
22:00
| polojasno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 43 % | 16 °C | 28 % | 0% | 7% | 18% | 9% | |
| 16:00
23:00
| polojasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 46 % | 17 °C | 35 % | 0% | 10% | 21% | 10% | |
| 17:00
00:00
| oblačno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 47 % | 17 °C | 45 % | 0% | 9% | 39% | 2% | |
| 18:00
01:00
| polojasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 50 % | 17 °C | 34 % | 0% | 14% | 25% | 1% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 56 % | 17 °C | 22 % | 0% | 16% | 17% | 0% | |
Taylor, Alabama, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 31,9754; -86,2333
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 1 946
Nadmorská výška: 168 m
Administratívna časť:
- Alabama, Montgomery
- Montgomery County, Montgomery
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Taylor, Alabama, Alabama, USA. Predpoveď počasia Taylor, Alabama.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Taylor, Alabama dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Taylor, Alabama
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Taylor, Alabama
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 19:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:42 | 13:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 20:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 20:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:52 | 26.04.2026 03:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |