Počasie Taylor, Alabama týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Taylor, Alabama na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
28 / 21°C
| 2.7 mm | 18 km/h |
| 22 °C | 25 °C | 01:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 07:00 | |
| 28 °C | 31 °C | 13:00 | |
| 27 °C | 30 °C | 19:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 19:24
PO HODINÁCH
západ slnka 19:24
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Taylor, Alabama, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 22 °C 25 °C |
1,1 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 89 % | 19 °C | 100 % | 0% | 60% | 100% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 21 °C 24 °C |
0,7 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 94 % | 20 °C | 100 % | 0% | 30% | 58% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 28 °C 30 °C |
0,4 mm | 4.9 m/s18 km/h západný |
1012 hPa | 55 % | 18 °C | 96 % | 0% | 52% | 38% | 93% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 27 °C 30 °C |
0,5 mm | 3.2 m/s12 km/h západný |
1010 hPa | 61 % | 18 °C | 100 % | 0% | 13% | 18% | 99% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 20 °C 23 °C |
0,9 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 95 % | 19 °C | 93 % | 0% | 7% | 2% | 92% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,1 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1013 hPa | 88 % | 15 °C | 100 % | 0% | 18% | 32% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1013 hPa | 41 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1012 hPa | 42 % | 8 °C | 59 % | 0% | 0% | 0% | 59% | |
Taylor, Alabama, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 31,9754; -86,2333
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 1 946
Nadmorská výška: 168 m
Administratívna časť:
- Alabama, Montgomery
- Montgomery County, Montgomery
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Taylor, Alabama, Alabama, USA. Predpoveď počasia Taylor, Alabama.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Taylor, Alabama dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Taylor, Alabama
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:42 | 13:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 20:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 20:53 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:50 | 29.04.2026 04:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |