Počasie Taylor, Alabama zajtra
| 22 °C | 24 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 29 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 32 °C | 15:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 21:00 |
východ slnka 06:02
západ slnka 19:22
PO HODINÁCH
západ slnka 19:22
Predpoveď počasia Taylor, Alabama 27. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie oblačno, poludnie polojasno. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Taylor, Alabama, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 72 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
08:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 71 % | 14 °C | 15 % | 0% | 0% | 1% | 14% | |
| 02:00
09:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1013 hPa | 74 % | 14 °C | 69 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 03:00
10:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1013 hPa | 74 % | 14 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 04:00
11:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1014 hPa | 76 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 05:00
12:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1015 hPa | 79 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 06:00
13:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 81 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1016 hPa | 81 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
15:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1017 hPa | 80 % | 16 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 09:00
16:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východný |
1017 hPa | 72 % | 17 °C | 99 % | 0% | 7% | 2% | 99% | |
| 10:00
17:00
| zamračené | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 64 % | 17 °C | 100 % | 0% | 10% | 91% | 100% | |
| 11:00
18:00
| zamračené | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 57 % | 17 °C | 100 % | 0% | 3% | 32% | 100% | |
| 12:00
19:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 52 % | 16 °C | 4 % | 0% | 1% | 3% | 0% | |
| 13:00
20:00
| polojasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 48 % | 16 °C | 18 % | 0% | 8% | 3% | 7% | |
| 14:00
21:00
| polojasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 45 % | 16 °C | 28 % | 0% | 13% | 14% | 7% | |
| 15:00
22:00
| polojasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 45 % | 16 °C | 27 % | 0% | 12% | 13% | 7% | |
| 16:00
23:00
| polojasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 44 % | 16 °C | 25 % | 0% | 13% | 10% | 6% | |
| 17:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 32 °C |
0,2 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 44 % | 16 °C | 34 % | 0% | 14% | 17% | 10% | |
| 18:00
01:00
| polojasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 46 % | 15 °C | 32 % | 0% | 14% | 19% | 11% | |
| 19:00
02:00
| polojasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 52 % | 16 °C | 18 % | 0% | 1% | 7% | 11% | |
| 20:00
03:00
| polojasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 59 % | 16 °C | 21 % | 0% | 18% | 5% | 2% | |
| 21:00
04:00
| polojasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 58 % | 15 °C | 17 % | 0% | 12% | 2% | 3% | |
| 22:00
05:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 64 % | 16 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 23:00
06:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 72 % | 17 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| polojasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1016 hPa | 78 % | 17 °C | 19 % | 0% | 0% | 0% | 19% | |
| 01:00
08:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1016 hPa | 81 % | 17 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 02:00
09:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1017 hPa | 85 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 03:00
10:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1017 hPa | 88 % | 17 °C | 100 % | 0% | 13% | 0% | 100% | |
| 04:00
11:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 90 % | 17 °C | 100 % | 0% | 4% | 0% | 100% | |
| 05:00
12:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 95 % | 18 °C | 100 % | 0% | 2% | 0% | 100% | |
| 06:00
13:00
| oblačno | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 97 % | 18 °C | 100 % | 0% | 6% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 95 % | 18 °C | 93 % | 0% | 14% | 3% | 91% | |
| 08:00
15:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h južný |
1019 hPa | 83 % | 18 °C | 99 % | 0% | 94% | 0% | 78% | |
| 09:00
16:00
| zamračené | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h južný |
1020 hPa | 74 % | 18 °C | 100 % | 0% | 98% | 0% | 97% | |
| 10:00
17:00
| zamračené | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 68 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 99% | |
| 11:00
18:00
| zamračené | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 62 % | 17 °C | 100 % | 0% | 54% | 8% | 100% | |
| 12:00
19:00
| zamračené | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 54 % | 16 °C | 100 % | 0% | 75% | 7% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 28 °C 29 °C |
0,1 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 49 % | 16 °C | 100 % | 0% | 60% | 1% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 55 % | 17 °C | 95 % | 0% | 92% | 0% | 34% | |
Taylor, Alabama, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 31,9754; -86,2333
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 1 946
Nadmorská výška: 168 m
Administratívna časť:
- Alabama, Montgomery
- Montgomery County, Montgomery
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Taylor, Alabama, Alabama, USA. Predpoveď počasia Taylor, Alabama.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Taylor, Alabama dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Taylor, Alabama
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 19:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:42 | 13:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 20:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 20:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:53 | 27.04.2026 03:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |