Počasie Breast Work Hill dnes
| -1 °C | -4 °C | 09:00 | |
| 0 °C | -4 °C | 12:00 | |
| 1 °C | -2 °C | 15:00 | |
| 2 °C | -1 °C | 21:00 |
východ slnka 05:47
západ slnka 21:13
PO HODINÁCH
západ slnka 21:13
Predpoveď počasia Breast Work Hill 17. máj 2026
Cez deň ráno silné sneženie, neskoršie sneženie, poludnie spočiatku sneženie, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 4 °C. Úhrn zrážok 10,2 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota -1 °C.Interaktívna mapa počasia Alberta, Kanada
GPS: 49,2333; -113,4519
nadmorská výška: 1188 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Breast Work Hill, Alberta, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| slabý dážď so snehom |
0 °C -3 °C |
0,2 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 97 % | 0 °C | 100 % | 7% | 100% | 98% | 7% | |
| 01:00
09:00
| dážď so snehom | 0 °C -3 °C |
0,6 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 99 % | 0 °C | 100 % | 15% | 98% | 97% | 85% | |
| 02:00
10:00
| silné sneženie | 0 °C -3 °C |
1,1 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 93 % | 0 °C | 100 % | 26% | 97% | 100% | 87% | |
| 03:00
11:00
| silné sneženie | 0 °C -3 °C |
1,2 mm | 3.4 m/s12 km/h severozápadný |
1017 hPa | 97 % | 0 °C | 100 % | 5% | 92% | 100% | 69% | |
| 04:00
12:00
| silné sneženie | 0 °C -3 °C |
1,3 mm | 4.0 m/s14 km/h severozápadný |
1017 hPa | 92 % | -1 °C | 100 % | 36% | 92% | 100% | 82% | |
| 05:00
13:00
| silné sneženie | 0 °C -3 °C |
1,3 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 90 % | -1 °C | 100 % | 73% | 91% | 99% | 36% | |
| 06:00
14:00
| silné sneženie | -1 °C -4 °C |
1,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 93 % | -1 °C | 100 % | 69% | 99% | 100% | 26% | |
| 07:00
15:00
| sneženie | -1 °C -4 °C |
0,5 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 96 % | -1 °C | 100 % | 0% | 96% | 100% | 17% | |
| 08:00
16:00
| slabé sneženie | -1 °C -4 °C |
0,2 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 92 % | -2 °C | 100 % | 0% | 66% | 100% | 21% | |
| 09:00
17:00
| sneženie | -1 °C -4 °C |
0,3 mm | 5.9 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 88 % | -2 °C | 100 % | 0% | 97% | 98% | 31% | |
| 10:00
18:00
| sneženie | 0 °C -4 °C |
0,4 mm | 7.1 m/s26 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 84 % | -2 °C | 100 % | 0% | 100% | 98% | 78% | |
| 11:00
19:00
| sneženie | 0 °C -4 °C |
0,7 mm | 7.0 m/s25 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 82 % | -2 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 75% | |
| 12:00
20:00
| sneženie | 0 °C -3 °C |
0,5 mm | 6.3 m/s23 km/h severný |
1022 hPa | 86 % | -2 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 87% | |
| 13:00
21:00
| sneženie | 0 °C -3 °C |
0,4 mm | 6.1 m/s22 km/h severný |
1022 hPa | 86 % | -1 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 93% | |
| 14:00
22:00
| slabé sneženie | 0 °C -3 °C |
0,2 mm | 5.7 m/s21 km/h severný |
1022 hPa | 84 % | -1 °C | 100 % | 0% | 100% | 93% | 82% | |
| 15:00
23:00
| zamračené | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severný |
1022 hPa | 79 % | -1 °C | 100 % | 0% | 93% | 99% | 54% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severný |
1021 hPa | 68 % | -2 °C | 81 % | 0% | 68% | 33% | 28% | |
| 17:00
01:00
| zamračené | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severný |
1020 hPa | 55 % | -4 °C | 89 % | 0% | 81% | 18% | 35% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severný |
1020 hPa | 55 % | -3 °C | 72 % | 0% | 57% | 60% | 15% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severný |
1020 hPa | 58 % | -3 °C | 96 % | 0% | 95% | 64% | 0% | |
| 20:00
04:00
| zamračené | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severný |
1019 hPa | 62 % | -2 °C | 96 % | 0% | 96% | 80% | 0% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 68 % | -2 °C | 32 % | 0% | 29% | 21% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1021 hPa | 70 % | -3 °C | 12 % | 0% | 12% | 4% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1021 hPa | 74 % | -4 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 80 % | -3 °C | 16 % | 0% | 16% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 79 % | -3 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | -2 °C -5 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 79 % | -4 °C | 7 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | -3 °C -6 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 82 % | -5 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | -4 °C -7 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1022 hPa | 86 % | -5 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | -4 °C -7 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1022 hPa | 88 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | -5 °C -8 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1022 hPa | 90 % | -6 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | -4 °C -7 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1022 hPa | 85 % | -5 °C | 14 % | 0% | 10% | 12% | 0% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1022 hPa | 72 % | -3 °C | 14 % | 0% | 13% | 11% | 0% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 55 % | -3 °C | 16 % | 0% | 11% | 14% | 0% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1021 hPa | 54 % | -3 °C | 15 % | 0% | 14% | 14% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 52 % | -3 °C | 29 % | 0% | 10% | 26% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 53 % | -2 °C | 22 % | 0% | 13% | 20% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 50 % | -2 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1018 hPa | 45 % | -2 °C | 12 % | 0% | 0% | 12% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1018 hPa | 42 % | -2 °C | 11 % | 0% | 0% | 8% | 3% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 39 % | -3 °C | 28 % | 0% | 0% | 27% | 5% | |
| 17:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
10 °C 7 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1017 hPa | 38 % | -3 °C | 56 % | 0% | 0% | 54% | 21% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 10 °C 7 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 42 % | -2 °C | 95 % | 0% | 0% | 95% | 4% | |
| 19:00
03:00
| dážď | 8 °C 6 °C |
0,4 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 62 % | 0 °C | 98 % | 0% | 2% | 98% | 4% | |
| 20:00
04:00
| slabé dažďové prehánky |
5 °C 3 °C |
0,1 mm | 4.2 m/s15 km/h západný |
1020 hPa | 86 % | 3 °C | 61 % | 0% | 0% | 61% | 0% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 94 % | 2 °C | 22 % | 0% | 0% | 22% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 94 % | 0 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 92 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Breast Work Hill, Alberta, Kanada - informácie
Štát: Alberta, KanadaGPS súradnice: 49,2333; -113,4519
Časová zóna: America / Edmonton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Breast Work Hill, Alberta, Kanada. Predpoveď počasia Breast Work Hill.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Breast Work Hill dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Breast Work Hill
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Breast Work Hill
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 21:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 15:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:07 | 21:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:17 | 22:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:08 | 23:54 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 05:47 | 17.05.2026 23:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |