Počasie Breast Work Hill týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Breast Work Hill na tento a budúci týždeň.
Streda 20. máj
14 / 6°C
| 1.8 mm | 4 km/h |
| 6 °C | 3 °C | 00:00 | |
| 6 °C | 3 °C | 06:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 12:00 | |
| 14 °C | 11 °C | 18:00 |
východ slnka 05:43
západ slnka 21:17
PO HODINÁCH
západ slnka 21:17
Interaktívna mapa počasia Alberta, Kanada
GPS: 49,2333; -113,4519
nadmorská výška: 1188 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Breast Work Hill, Alberta, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 77 % | 2 °C | 25 % | 0% | 20% | 0% | 6% | |
| 06:00
14:00
| slabý dážď | 6 °C 4 °C |
0,8 mm | 4.3 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 78 % | 1 °C | 94 % | 0% | 10% | 32% | 90% | |
| 12:00
20:00
| slabý dážď | 12 °C 11 °C |
0,9 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1019 hPa | 60 % | 4 °C | 96 % | 0% | 10% | 50% | 92% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 14 °C 11 °C |
0,1 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 43 % | 1 °C | 87 % | 0% | 3% | 67% | 61% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 59 % | 1 °C | 98 % | 0% | 0% | 24% | 98% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 71 % | 2 °C | 60 % | 0% | 0% | 22% | 50% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 16 °C 14 °C |
2,6 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1011 hPa | 36 % | 0 °C | 99 % | 0% | 3% | 97% | 53% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 14 °C 13 °C |
7,9 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 68 % | 8 °C | 96 % | 0% | 20% | 86% | 85% | |
Breast Work Hill, Alberta, Kanada - informácie
Štát: Alberta, KanadaGPS súradnice: 49,2333; -113,4519
Časová zóna: America / Edmonton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Breast Work Hill, Alberta, Kanada. Predpoveď počasia Breast Work Hill.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Breast Work Hill dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Breast Work Hill
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:43 | 21:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 15:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:03 | 21:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:11 | 22:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:58 | 00:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:14 | 21.05.2026 01:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |