Počasie Breast Work Hill dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Breast Work Hill na 10 dní.
Piatok 22. máj
9 / 4°C
| 11.4 mm | 19 km/h |
| 7 °C | 6 °C | 00:00 | |
| 5 °C | 2 °C | 06:00 | |
| 4 °C | 1 °C | 12:00 | |
| 9 °C | 7 °C | 18:00 |
východ slnka 05:41
západ slnka 21:20
PO HODINÁCH
západ slnka 21:20
Interaktívna mapa počasia Alberta, Kanada
GPS: 49,2333; -113,4519
nadmorská výška: 1188 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Breast Work Hill, Alberta, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 7 °C 6 °C |
2,8 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 99 % | 6 °C | 75 % | 0% | 10% | 11% | 70% | |
| 06:00
14:00
| silný dážď | 5 °C 3 °C |
7,2 mm | 6.2 m/s22 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 97 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 96% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 4 °C 2 °C |
1,3 mm | 5.4 m/s19 km/h severozápadný |
1017 hPa | 97 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 9 °C 7 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 57 % | 1 °C | 26 % | 0% | 8% | 21% | 0% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 91 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 93 % | -1 °C | 50 % | 0% | 18% | 0% | 39% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 36 % | 0 °C | 21 % | 0% | 0% | 21% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 34 % | 1 °C | 86 % | 0% | 0% | 14% | 84% | |
Breast Work Hill, Alberta, Kanada - informácie
Štát: Alberta, KanadaGPS súradnice: 49,2333; -113,4519
Časová zóna: America / Edmonton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Breast Work Hill, Alberta, Kanada. Predpoveď počasia Breast Work Hill.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Breast Work Hill dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Breast Work Hill
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 21:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 15:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:00 | 22:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:08 | 22:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:52 | 00:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:02 | 23.05.2026 02:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |