Počasie S C Townhouse Mobile Home Estates dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto S C Townhouse Mobile Home Estates na 10 dní.
Utorok 2. jún
42 / 26°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
| 26 °C | 24 °C | 05:00 | |
| 37 °C | 35 °C | 11:00 | |
| 42 °C | 39 °C | 17:00 | |
| 35 °C | 32 °C | 23:00 |
východ slnka 05:19
západ slnka 19:35
PO HODINÁCH
západ slnka 19:35
|
|
Predpoveď počasia S C Townhouse Mobile Home Estates, Arizóna, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1009 hPa | 21 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 37 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1011 hPa | 9 % | 0 °C | 38 % | 0% | 0% | 37% | 10% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 42 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1005 hPa | 5 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 35 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 9 % | -2 °C | 81 % | 0% | 0% | 71% | 74% | |
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1009 hPa | 23 % | 7 °C | 53 % | 0% | 0% | 6% | 50% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 40 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 16 % | 9 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 17:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
41 °C 39 °C |
0,5 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 10 % | 4 °C | 11 % | 0% | 0% | 7% | 8% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1007 hPa | 21 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
S C Townhouse Mobile Home Estates, Arizóna, USA - informácie
Štát: Arizóna, USAGPS súradnice: 33,5770; -112,2713
Časová zóna: America / Phoenix
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie S C Townhouse Mobile Home Estates, Arizóna, USA. Predpoveď počasia S C Townhouse Mobile Home Estates.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre S C Townhouse Mobile Home Estates dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie S C Townhouse Mobile Home Estates
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:19 | 19:35 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:27 | 14:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:50 | 20:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:16 | 20:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:38 | 21:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.06.2026 21:15 | 02.06.2026 06:51 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |