Počasie S C Townhouse Mobile Home Estates dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto S C Townhouse Mobile Home Estates na 10 dní.
Štvrtok 4. jún
37 / 29°C
| 1.4 mm | 10 km/h |
| 29 °C | 29 °C | 05:00 | |
| 37 °C | 37 °C | 11:00 | |
| 34 °C | 34 °C | 17:00 | |
| 30 °C | 31 °C | 23:00 |
východ slnka 05:18
západ slnka 19:36
PO HODINÁCH
západ slnka 19:36
|
|
Predpoveď počasia S C Townhouse Mobile Home Estates, Arizóna, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 04.06.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1007 hPa | 34 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| dažďové prehánky | 37 °C 37 °C |
1,4 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 20 % | 11 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 22 % | 9 °C | 85 % | 0% | 0% | 16% | 83% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 32 % | 11 °C | 98 % | 0% | 0% | 16% | 98% | |
piatok 05.06.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1007 hPa | 42 % | 13 °C | 84 % | 0% | 0% | 34% | 75% | |
| 11:00
20:00
| polojasno | 35 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 19 % | 8 °C | 30 % | 0% | 0% | 5% | 26% | |
S C Townhouse Mobile Home Estates, Arizóna, USA - informácie
Štát: Arizóna, USAGPS súradnice: 33,5770; -112,2713
Časová zóna: America / Phoenix
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie S C Townhouse Mobile Home Estates, Arizóna, USA. Predpoveď počasia S C Townhouse Mobile Home Estates.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre S C Townhouse Mobile Home Estates dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie S C Townhouse Mobile Home Estates
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
4. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:18 | 19:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:27 | 14:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:49 | 20:05 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:15 | 20:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:37 | 21:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 03.06.2026 22:41 | 04.06.2026 08:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |