Počasie Hot Springs Village pozajtra
Predpoveď počasia Hot Springs Village 28. apríl 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie sa zamračené. Najvyššia teplota 27 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Hot Springs Village, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1006 hPa | 78 % | 15 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severný |
1009 hPa | 87 % | 15 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 42 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 51 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 61 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 64 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 21 % | 3 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 24 °C 22 °C |
0,3 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1010 hPa | 27 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 36% | 100% | |
Hot Springs Village, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 34,6720; -92,9988
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 12 807
Nadmorská výška: 332 m
Administratívna časť:
- Arkansas, Little Rock
- Garland County, Hot Springs
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hot Springs Village, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Hot Springs Village.
Hot Springs Village - počasie v okolí - väčšie mestá
Hot Springs Village - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hot Springs Village dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hot Springs Village
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 19:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:09 | 13:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:57 | 20:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:26 | 20:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:52 | 21:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:20 | 28.04.2026 04:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |