Počasie Island Town dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Island Town na 10 dní.
Utorok 19. máj
26 / 23°C
| 13.5 mm | 14 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Island Town, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h južný |
1013 hPa | 75 % | 20 °C | 87 % | 0% | 0% | 12% | 85% | |
| 01:00
08:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h južný |
1013 hPa | 77 % | 20 °C | 68 % | 0% | 4% | 33% | 51% | |
| 02:00
09:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h južný |
1013 hPa | 79 % | 20 °C | 92 % | 0% | 9% | 1% | 91% | |
| 03:00
10:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h južný |
1013 hPa | 80 % | 20 °C | 53 % | 0% | 16% | 18% | 43% | |
| 04:00
11:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h južný |
1013 hPa | 81 % | 20 °C | 67 % | 0% | 11% | 38% | 40% | |
| 05:00
12:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h južný |
1013 hPa | 82 % | 20 °C | 47 % | 0% | 10% | 22% | 23% | |
| 06:00
13:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h južný |
1014 hPa | 84 % | 20 °C | 90 % | 0% | 50% | 19% | 78% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 24 °C 27 °C |
8,9 mm | 4.7 m/s17 km/h južný |
1015 hPa | 81 % | 20 °C | 87 % | 0% | 40% | 18% | 75% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
1,0 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1017 hPa | 96 % | 22 °C | 99 % | 0% | 6% | 75% | 99% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 26 °C 30 °C |
3,6 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 75 % | 21 °C | 99 % | 0% | 2% | 3% | 99% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,3 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 98 % | 20 °C | 97 % | 0% | 8% | 0% | 97% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,1 mm | 4.5 m/s16 km/h severný |
1021 hPa | 94 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 89% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 21 °C 21 °C |
1,5 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 64 % | 14 °C | 100 % | 0% | 71% | 54% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 79 % | 15 °C | 100 % | 0% | 50% | 55% | 100% | |
Island Town, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 35,5787; -91,2649
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Island Town, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Island Town.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Island Town dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Island Town
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 20:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:01 | 14:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 20:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 21:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:15 | 21:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:22 | 19.05.2026 23:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |