Počasie Island Town dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Island Town na 10 dní.
Piatok 22. máj
28 / 18°C
| 0.1 mm | 11 km/h |
| 19 °C | 20 °C | 01:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 07:00 | |
| 27 °C | 29 °C | 13:00 | |
| 28 °C | 28 °C | 19:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 20:08
PO HODINÁCH
západ slnka 20:08
|
|
Predpoveď počasia Island Town, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 77 % | 14 °C | 32 % | 0% | 2% | 0% | 31% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 82 % | 14 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 27 °C 28 °C |
0,1 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1015 hPa | 47 % | 15 °C | 98 % | 0% | 93% | 6% | 78% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 43 % | 14 °C | 100 % | 0% | 8% | 98% | 100% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,3 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 79 % | 16 °C | 93 % | 0% | 0% | 65% | 79% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
2,1 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 95 % | 18 °C | 97 % | 0% | 41% | 8% | 95% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 26 °C 29 °C |
4,2 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 67 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,2 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1012 hPa | 84 % | 20 °C | 93 % | 0% | 7% | 13% | 93% | |
Island Town, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 35,5787; -91,2649
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Island Town, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Island Town.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Island Town dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Island Town
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 20:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:01 | 14:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:25 | 20:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:51 | 21:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:12 | 21:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:59 | 23.05.2026 01:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |