Počasie Island Town dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Island Town na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
28 / 20°C
| 1.7 mm | 6 km/h |
| 20 °C | 23 °C | 01:00 | |
| 20 °C | 23 °C | 07:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 13:00 | |
| 28 °C | 31 °C | 19:00 |
východ slnka 05:53
západ slnka 20:10
PO HODINÁCH
západ slnka 20:10
|
|
Predpoveď počasia Island Town, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 98 % | 19 °C | 99 % | 0% | 94% | 14% | 92% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,4 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 96 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 64% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,4 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1017 hPa | 63 % | 20 °C | 46 % | 0% | 11% | 18% | 28% | |
| 19:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 31 °C |
0,9 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 60 % | 19 °C | 75 % | 0% | 12% | 47% | 46% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 94 % | 20 °C | 90 % | 0% | 0% | 4% | 89% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 96 % | 20 °C | 98 % | 0% | 58% | 7% | 96% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 30 °C 33 °C |
4,3 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 57 % | 20 °C | 100 % | 0% | 83% | 3% | 99% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 93 % | 22 °C | 99 % | 0% | 7% | 10% | 99% | |
Island Town, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 35,5787; -91,2649
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Island Town, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Island Town.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Island Town dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Island Town
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 20:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:01 | 14:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:24 | 20:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:49 | 21:14 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:11 | 21:53 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:05 | 24.05.2026 02:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |