Počasie Paranapiacaba zajtra
| 21 °C | 23 °C | 09:00 | |
| 19 °C | 22 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 21:00 |
východ slnka 06:23
západ slnka 17:41
PO HODINÁCH
západ slnka 17:41
Predpoveď počasia Paranapiacaba 27. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie silné dažďové prehánky, poludnie spočiatku silné dažďové prehánky, neskoršie silný dážď. Najvyššia teplota 19 °C. Úhrn zrážok 14,1 mm. V noci dážď až zamračené. Najnižšia teplota 17 °C. Úhrn zrážok 1,0 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Paranapiacaba, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 82 % | 15 °C | 93 % | 0% | 0% | 82% | 62% | |
| 09:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
21 °C 23 °C |
5,1 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 79 % | 17 °C | 12 % | 0% | 3% | 3% | 7% | |
| 15:00
20:00
| silný dážď | 19 °C 22 °C |
9,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1014 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 64% | 85% | |
| 21:00
02:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
1,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 99 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 41% | 85% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 18 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 99 % | 17 °C | 100 % | 0% | 96% | 5% | 97% | |
| 09:00
14:00
| dážď | 21 °C 24 °C |
1,5 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 87 % | 18 °C | 93 % | 0% | 93% | 7% | 0% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,2 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 87 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 27% | 99% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 18 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severný |
1015 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 0% | 73% | 21% | 100% | |
Paranapiacaba, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -23,7767; -46,3036
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 832 m
Administratívna časť:
- São Paulo, São Paulo
- Santo André, Santo André, Sao Paulo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Paranapiacaba, Brazília. Predpoveď počasia Paranapiacaba.
Paranapiacaba - počasie v okolí - väčšie mestá
Paranapiacaba - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Paranapiacaba dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Paranapiacaba
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:23 | 17:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:02 | 11:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 18:05 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:34 | 18:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:07 | 18:57 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:43 | 27.04.2026 02:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |