Počasie Praeirinho pozajtra
Predpoveď počasia Praeirinho 28. apríl 2026
Cez deň ráno zamračené, dopoludnie sa polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 34 °C. Úhrn zrážok 1,9 mm. V noci silné dažďové prehánky. Najnižšia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 6,8 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Praeirinho, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1010 hPa | 89 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,2 mm | 0.3 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 78 % | 22 °C | 23 % | 0% | 23% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| dažďové prehánky | 34 °C 38 °C |
1,7 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1008 hPa | 46 % | 21 °C | 72 % | 0% | 64% | 37% | 18% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 78 % | 24 °C | 100 % | 0% | 0% | 7% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 32 °C |
6,8 mm | 0.2 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 93 % | 24 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 80 % | 22 °C | 44 % | 0% | 6% | 0% | 40% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 33 °C 37 °C |
0,1 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1007 hPa | 55 % | 22 °C | 65 % | 0% | 5% | 7% | 60% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 79 % | 24 °C | 68 % | 0% | 1% | 4% | 66% | |
Praeirinho, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -15,6302; -56,0789
Časová zóna: America / Cuiaba
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Praeirinho, Brazília. Predpoveď počasia Praeirinho.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Praeirinho dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Praeirinho
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 17:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:41 | 11:34 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 17:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 18:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 18:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 14:53 | 28.04.2026 03:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |