Počasie Praeirinho týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Praeirinho na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
33 / 25°C
| 7.0 mm | 12 km/h |
| 26 °C | 32 °C | 02:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 08:00 | |
| 33 °C | 37 °C | 14:00 | |
| 28 °C | 34 °C | 20:00 |
východ slnka 05:54
západ slnka 17:28
PO HODINÁCH
západ slnka 17:28
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Praeirinho, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 32 °C |
6,8 mm | 0.2 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 93 % | 24 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 80 % | 22 °C | 44 % | 0% | 6% | 0% | 40% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 33 °C 37 °C |
0,1 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1007 hPa | 55 % | 22 °C | 65 % | 0% | 5% | 7% | 60% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 79 % | 24 °C | 68 % | 0% | 1% | 4% | 66% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 90 % | 24 °C | 73 % | 0% | 0% | 4% | 71% | |
| 08:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 34 °C |
0,6 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 81 % | 24 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 14:00
20:00
| dažďové prehánky | 33 °C 38 °C |
1,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1008 hPa | 55 % | 22 °C | 50 % | 0% | 30% | 28% | 20% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 84 % | 23 °C | 94 % | 0% | 0% | 2% | 93% | |
Praeirinho, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -15,6302; -56,0789
Časová zóna: America / Cuiaba
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Praeirinho, Brazília. Predpoveď počasia Praeirinho.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Praeirinho dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Praeirinho
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 17:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:41 | 11:34 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 17:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 18:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 18:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:28 | 29.04.2026 04:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |