Počasie Praeirinho zajtra
Predpoveď počasia Praeirinho 27. apríl 2026
Cez deň ráno dážď až zamračené. Najvyššia teplota 32 °C. Úhrn zrážok 1,5 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Praeirinho, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 28 °C 32 °C |
1,3 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 67 % | 20 °C | 100 % | 0% | 3% | 10% | 100% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 78 % | 21 °C | 100 % | 0% | 7% | 8% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 32 °C 36 °C |
0,2 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 53 % | 21 °C | 99 % | 0% | 10% | 3% | 98% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 72 % | 22 °C | 100 % | 0% | 5% | 13% | 100% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1010 hPa | 89 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,2 mm | 0.3 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 78 % | 22 °C | 23 % | 0% | 23% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| dažďové prehánky | 34 °C 38 °C |
1,7 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1008 hPa | 46 % | 21 °C | 72 % | 0% | 64% | 37% | 18% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 78 % | 24 °C | 100 % | 0% | 0% | 7% | 100% | |
Praeirinho, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -15,6302; -56,0789
Časová zóna: America / Cuiaba
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Praeirinho, Brazília. Predpoveď počasia Praeirinho.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Praeirinho dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Praeirinho
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 17:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:41 | 11:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 17:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 18:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 18:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:17 | 27.04.2026 02:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |