Počasie Santo Antônio do Içá dnes
| 27 °C | 32 °C | 09:00 | |
| 30 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 15:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 21:00 |
východ slnka 06:28
západ slnka 18:30
PO HODINÁCH
západ slnka 18:30
Predpoveď počasia Santo Antônio do Içá 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie spočiatku dažďové prehánky, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 31 °C. Úhrn zrážok 3,1 mm. V noci slabý dážď. Najnižšia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 0,9 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Santo Antônio do Içá, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 93 % | 23 °C | 93 % | 0% | 3% | 0% | 93% | |
| 01:00
07:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 94 % | 23 °C | 93 % | 0% | 16% | 22% | 90% | |
| 02:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1010 hPa | 95 % | 23 °C | 100 % | 0% | 21% | 24% | 100% | |
| 03:00
09:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1009 hPa | 96 % | 23 °C | 84 % | 0% | 5% | 13% | 81% | |
| 04:00
10:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 96 % | 23 °C | 99 % | 3% | 3% | 8% | 99% | |
| 05:00
11:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 95 % | 22 °C | 100 % | 10% | 17% | 3% | 100% | |
| 06:00
12:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 94 % | 22 °C | 99 % | 21% | 28% | 0% | 98% | |
| 07:00
13:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 94 % | 22 °C | 100 % | 32% | 39% | 0% | 100% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 90 % | 23 °C | 100 % | 0% | 13% | 0% | 100% | |
| 09:00
15:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 32 °C |
0,1 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 80 % | 23 °C | 62 % | 0% | 22% | 0% | 50% | |
| 10:00
16:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1012 hPa | 73 % | 23 °C | 36 % | 0% | 28% | 2% | 10% | |
| 11:00
17:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 36 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1012 hPa | 71 % | 23 °C | 40 % | 0% | 14% | 7% | 25% | |
| 12:00
18:00
| zamračené | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 68 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 11% | 33% | |
| 13:00
19:00
| silný dážď | 31 °C 36 °C |
1,1 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 62 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 68% | 71% | |
| 14:00
20:00
| dažďové prehánky | 29 °C 34 °C |
0,7 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 73 % | 23 °C | 80 % | 0% | 46% | 57% | 35% | |
| 15:00
21:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 77 % | 23 °C | 93 % | 0% | 2% | 50% | 86% | |
| 16:00
22:00
| dažďové prehánky | 28 °C 34 °C |
0,5 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 80 % | 24 °C | 78 % | 0% | 10% | 11% | 71% | |
| 17:00
23:00
| oblačno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severozápadný |
1006 hPa | 82 % | 24 °C | 78 % | 0% | 9% | 13% | 73% | |
| 18:00
00:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 86 % | 24 °C | 90 % | 0% | 16% | 16% | 87% | |
| 19:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 32 °C |
0,2 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 92 % | 24 °C | 96 % | 0% | 5% | 5% | 96% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 92 % | 24 °C | 99 % | 3% | 38% | 18% | 98% | |
| 21:00
03:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 92 % | 24 °C | 99 % | 3% | 16% | 18% | 98% | |
| 22:00
04:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 93 % | 24 °C | 99 % | 2% | 21% | 14% | 99% | |
| 23:00
05:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 24 °C | 99 % | 0% | 14% | 3% | 99% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 24 °C | 100 % | 0% | 29% | 6% | 100% | |
| 01:00
07:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 24 °C | 100 % | 0% | 22% | 8% | 100% | |
| 02:00
08:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východný |
1010 hPa | 96 % | 24 °C | 100 % | 0% | 15% | 0% | 100% | |
| 03:00
09:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 97 % | 24 °C | 100 % | 4% | 16% | 0% | 100% | |
| 04:00
10:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 98 % | 24 °C | 100 % | 10% | 35% | 0% | 100% | |
| 05:00
11:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 20% | 51% | 2% | 100% | |
| 06:00
12:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 40% | 76% | 4% | 100% | |
| 07:00
13:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
0,9 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 93 % | 33% | 72% | 5% | 68% | |
| 08:00
14:00
| dažďové prehánky | 25 °C 30 °C |
0,8 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1012 hPa | 91 % | 23 °C | 72 % | 10% | 57% | 17% | 28% | |
| 09:00
15:00
| slabý dážď | 26 °C 32 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1013 hPa | 91 % | 24 °C | 98 % | 2% | 25% | 4% | 97% | |
| 10:00
16:00
| slabý dážď | 26 °C 31 °C |
0,2 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 87 % | 24 °C | 100 % | 0% | 21% | 5% | 100% | |
| 11:00
17:00
| dážď | 28 °C 34 °C |
0,3 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 81 % | 24 °C | 99 % | 0% | 18% | 3% | 98% | |
| 12:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 36 °C |
0,1 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 74 % | 24 °C | 85 % | 0% | 64% | 7% | 65% | |
| 13:00
19:00
| zamračené | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1009 hPa | 69 % | 23 °C | 96 % | 0% | 93% | 6% | 52% | |
| 14:00
20:00
| silný dážď | 30 °C 35 °C |
5,4 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1008 hPa | 69 % | 23 °C | 100 % | 0% | 96% | 12% | 96% | |
| 15:00
21:00
| dážď | 26 °C 31 °C |
0,7 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 87 % | 23 °C | 99 % | 0% | 44% | 28% | 98% | |
| 16:00
22:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
0,4 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 91 % | 24 °C | 99 % | 0% | 5% | 40% | 99% | |
| 17:00
23:00
| slabý dážď | 26 °C 32 °C |
0,1 mm | 0.6 m/s2 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 94 % | 24 °C | 99 % | 0% | 20% | 12% | 99% | |
| 18:00
00:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 94 % | 24 °C | 100 % | 0% | 23% | 16% | 100% | |
| 19:00
01:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
0,4 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 96 % | 24 °C | 100 % | 0% | 22% | 14% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1011 hPa | 94 % | 23 °C | 100 % | 0% | 31% | 20% | 100% | |
| 21:00
03:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 23 °C | 100 % | 0% | 11% | 10% | 100% | |
| 22:00
04:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 94 % | 24 °C | 100 % | 0% | 28% | 10% | 100% | |
| 23:00
05:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 94 % | 23 °C | 100 % | 0% | 21% | 2% | 100% | |
Santo Antônio do Içá, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -3,1022; -67,9397
Časová zóna: America / Manaus
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 9 302
Nadmorská výška: 68 m
Administratívna časť:
- Amazonas, Manaus
- Santo Antônio do Içá, Santo Antônio do Içá
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Santo Antônio do Içá, Brazília. Predpoveď počasia Santo Antônio do Içá.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Santo Antônio do Içá dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Santo Antônio do Içá
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Santo Antônio do Içá
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 18:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 12:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:07 | 18:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:43 | 19:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:18 | 19:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:15 | 26.04.2026 02:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |