Počasie Santo Antônio do Içá pozajtra
Predpoveď počasia Santo Antônio do Içá 28. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie sa dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie slabý dážď. Najvyššia teplota 27 °C. Úhrn zrážok 5,6 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Santo Antônio do Içá, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 95 % | 23 °C | 100 % | 0% | 33% | 17% | 100% | |
| 01:00
07:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1012 hPa | 95 % | 23 °C | 100 % | 0% | 23% | 20% | 100% | |
| 02:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 96 % | 23 °C | 100 % | 0% | 83% | 14% | 100% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
2,5 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 0% | 73% | 0% | 100% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 27 °C 32 °C |
2,2 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 80 % | 23 °C | 99 % | 0% | 41% | 59% | 98% | |
| 20:00
02:00
| slabý dážď | 25 °C 31 °C |
0,8 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 94 % | 24 °C | 100 % | 0% | 27% | 23% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 96 % | 23 °C | 99 % | 0% | 11% | 0% | 98% | |
| 08:00
14:00
| slabý dážď | 24 °C 29 °C |
0,6 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 92 % | 23 °C | 100 % | 0% | 99% | 3% | 100% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 30 °C 35 °C |
2,4 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 69 % | 23 °C | 100 % | 0% | 74% | 13% | 98% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 94 % | 23 °C | 89 % | 0% | 0% | 10% | 89% | |
Santo Antônio do Içá, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -3,1022; -67,9397
Časová zóna: America / Manaus
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 9 302
Nadmorská výška: 68 m
Administratívna časť:
- Amazonas, Manaus
- Santo Antônio do Içá, Santo Antônio do Içá
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Santo Antônio do Içá, Brazília. Predpoveď počasia Santo Antônio do Içá.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Santo Antônio do Içá dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Santo Antônio do Içá
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 18:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 12:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:07 | 18:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:42 | 19:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:18 | 19:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:41 | 28.04.2026 04:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |