Počasie Santo Antônio do Içá dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Santo Antônio do Içá na 10 dní.
Piatok 1. máj
30 / 24°C
| 13.1 mm | 8 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 02:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 08:00 | |
| 30 °C | 36 °C | 14:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 20:00 |
východ slnka 06:28
západ slnka 18:29
PO HODINÁCH
západ slnka 18:29
|
|
Predpoveď počasia Santo Antônio do Içá, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
6,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 96 % | 23 °C | 97 % | 0% | 11% | 1% | 97% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,5 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1013 hPa | 95 % | 22 °C | 100 % | 0% | 68% | 4% | 100% | |
| 14:00
20:00
| slabý dážď | 30 °C 35 °C |
0,9 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 69 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 13% | |
| 20:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 32 °C |
5,7 mm | 0.6 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 89 % | 24 °C | 53 % | 0% | 15% | 4% | 42% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| slabý dážď | 24 °C 30 °C |
0,8 mm | 0.5 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 7% | 91% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
3,8 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 23 °C | 100 % | 0% | 97% | 29% | 100% | |
| 14:00
20:00
| slabý dážď | 27 °C 32 °C |
0,7 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 82 % | 24 °C | 95 % | 0% | 21% | 14% | 93% | |
| 20:00
02:00
| silný dážď | 25 °C 30 °C |
5,6 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 93 % | 24 °C | 100 % | 0% | 18% | 10% | 100% | |
Santo Antônio do Içá, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -3,1022; -67,9397
Časová zóna: America / Manaus
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 9 302
Nadmorská výška: 68 m
Administratívna časť:
- Amazonas, Manaus
- Santo Antônio do Içá, Santo Antônio do Içá
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Santo Antônio do Içá, Brazília. Predpoveď počasia Santo Antônio do Içá.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Santo Antônio do Içá dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Santo Antônio do Içá
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 18:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 12:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 18:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:42 | 19:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:17 | 19:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:44 | 01.05.2026 06:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |