Počasie Liupanshui dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Liupanshui na 10 dní.
Piatok 1. máj
21 / 14°C
| 1.0 mm | 21 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 02:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 08:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 14:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 20:00 |
východ slnka 06:22
západ slnka 19:33
PO HODINÁCH
západ slnka 19:33
|
|
Predpoveď počasia Liupanshui, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| slabý dážď | 12 °C 11 °C |
0,6 mm | 4.3 m/s15 km/h južný |
1014 hPa | 88 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 13% | 94% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,3 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1012 hPa | 96 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 98% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,1 mm | 5.9 m/s21 km/h južný |
1005 hPa | 63 % | 13 °C | 95 % | 0% | 32% | 13% | 92% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 95 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 43% | 72% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,2 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 100% | |
| 08:00
02:00
| slabý dážď | 12 °C 12 °C |
0,5 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 95 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 43% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 18 °C 18 °C |
1,4 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 67 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 33% | 76% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 14 °C 13 °C |
2,1 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 77 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 69% | 87% | |
Liupanshui, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 26,5944; 104,8333
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Liupanshui, Čína. Predpoveď počasia Liupanshui.
Liupanshui - počasie v okolí - väčšie mestá
Liupanshui - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Liupanshui dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Liupanshui
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:22 | 19:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:57 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 19:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:29 | 20:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:00 | 20:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:24 | 01.05.2026 05:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |