Počasie Weining dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Weining na 10 dní.
Piatok 1. máj
25 / 11°C
| 5.8 mm | 16 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 02:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 08:00 | |
| 25 °C | 24 °C | 14:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 20:00 |
východ slnka 06:24
západ slnka 19:35
PO HODINÁCH
západ slnka 19:35
|
|
Predpoveď počasia Weining, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 76 % | 7 °C | 96 % | 0% | 93% | 45% | 47% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,2 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 74 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 85% | |
| 14:00
08:00
| dažďové prehánky | 25 °C 24 °C |
4,7 mm | 4.4 m/s16 km/h juhozápadný |
1002 hPa | 36 % | 9 °C | 17 % | 0% | 0% | 13% | 4% | |
| 20:00
14:00
| slabý dážď | 16 °C 17 °C |
0,9 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 84 % | 13 °C | 100 % | 0% | 14% | 43% | 99% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 97 % | 10 °C | 100 % | 0% | 17% | 1% | 100% | |
| 08:00
02:00
| slabý dážď | 12 °C 12 °C |
0,9 mm | 0.7 m/s3 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 95 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 10% | 96% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 19 °C 19 °C |
12,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1005 hPa | 61 % | 11 °C | 98 % | 0% | 12% | 43% | 96% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
1,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 90 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 34% | 100% | |
Weining, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 26,8500; 104,2333
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Weining, Čína. Predpoveď počasia Weining.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Weining dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Weining
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 19:35 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:00 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 20:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:31 | 20:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:01 | 20:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:26 | 01.05.2026 05:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |