Počasie Weining dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Weining na 10 dní.
Nedeľa 3. máj
17 / 11°C
| 5.1 mm | 5 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 02:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 08:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 14:00 | |
| 13 °C | 14 °C | 20:00 |
východ slnka 06:23
západ slnka 19:36
PO HODINÁCH
západ slnka 19:36
|
|
Predpoveď počasia Weining, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 75 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 35% | 33% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 68 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 77% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 17 °C 16 °C |
4,4 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 58 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 27% | 32% | |
| 20:00
14:00
| slabý dážď | 13 °C 14 °C |
0,7 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1009 hPa | 97 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 39% | 95% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| slabý dážď | 12 °C 12 °C |
0,8 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1011 hPa | 96 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 28% | 25% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
2,9 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1012 hPa | 96 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 29% | 32% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 21 °C 21 °C |
3,6 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 55 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 5% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
1,3 mm | 0.2 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 96 % | 13 °C | 92 % | 0% | 77% | 64% | 50% | |
Weining, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 26,8500; 104,2333
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Weining, Čína. Predpoveď počasia Weining.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Weining dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Weining
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:23 | 19:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:59 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 20:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:29 | 20:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:59 | 21:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 20:18 | 03.05.2026 06:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |