Počasie Weining dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Weining na 10 dní.
Streda 29. apríl
15 / 6°C
| 1.4 mm | 7 km/h |
| 7 °C | 4 °C | 07:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 08:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 14:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 20:00 |
východ slnka 06:26
západ slnka 19:34
PO HODINÁCH
západ slnka 19:34
|
|
Predpoveď počasia Weining, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| dážď | 7 °C 4 °C |
0,4 mm | 8.3 m/s30 km/h severný |
1020 hPa | 93 % | 5 °C | 100 % | 0% | 98% | 100% | 75% | |
| 01:00
19:00
| dážď | 7 °C 5 °C |
0,5 mm | 8.0 m/s29 km/h severný |
1020 hPa | 93 % | 5 °C | 100 % | 0% | 96% | 100% | 100% | |
| 02:00
20:00
| dážď | 7 °C 5 °C |
0,5 mm | 7.5 m/s27 km/h severný |
1019 hPa | 93 % | 5 °C | 100 % | 0% | 72% | 100% | 100% | |
| 03:00
21:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h severný |
1019 hPa | 94 % | 5 °C | 100 % | 0% | 49% | 100% | 100% | |
| 04:00
22:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severný |
1019 hPa | 90 % | 4 °C | 98 % | 0% | 75% | 74% | 92% | |
| 05:00
23:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severný |
1019 hPa | 86 % | 4 °C | 97 % | 0% | 78% | 58% | 80% | |
| 06:00
00:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severný |
1019 hPa | 87 % | 4 °C | 100 % | 0% | 87% | 33% | 97% | |
| 07:00
01:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severný |
1020 hPa | 83 % | 4 °C | 95 % | 0% | 64% | 40% | 78% | |
| 08:00
02:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severný |
1021 hPa | 76 % | 3 °C | 70 % | 0% | 55% | 39% | 20% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 48 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 46% | 71% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 66 % | 5 °C | 97 % | 0% | 21% | 11% | 96% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 89 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 63% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1019 hPa | 83 % | 6 °C | 100 % | 0% | 87% | 26% | 98% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,5 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 46 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 87% | 0% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,1 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 74 % | 9 °C | 100 % | 0% | 92% | 19% | 93% | |
Weining, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 26,8500; 104,2333
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Weining, Čína. Predpoveď počasia Weining.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Weining dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Weining
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:26 | 19:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:00 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 19:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:33 | 20:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:03 | 20:57 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:37 | 29.04.2026 04:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |