Počasie Shuiying dnes
| 20 °C | 21 °C | 17:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 19:00 | |
| 15 °C | 17 °C | 21:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 23:00 |
východ slnka 06:25
západ slnka 19:32
PO HODINÁCH
západ slnka 19:32
Predpoveď počasia Shuiying 26. apríl 2026
Cez deň oblačno, dopoludnie slabé dažďové prehánky, poludnie spočiatku slabé dažďové prehánky, neskoršie silný dážď. Najvyššia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 17,4 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 14 °C. Úhrn zrážok 4,0 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Shuiying, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1009 hPa | 63 % | 9 °C | 100 % | 0% | 3% | 0% | 100% | |
| 01:00
19:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h južný |
1009 hPa | 63 % | 9 °C | 100 % | 0% | 2% | 0% | 100% | |
| 02:00
20:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 64 % | 9 °C | 100 % | 0% | 3% | 0% | 100% | |
| 03:00
21:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 67 % | 9 °C | 100 % | 0% | 3% | 0% | 100% | |
| 04:00
22:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 70 % | 9 °C | 100 % | 0% | 1% | 0% | 100% | |
| 05:00
23:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 72 % | 9 °C | 100 % | 0% | 1% | 0% | 100% | |
| 06:00
00:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 76 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
01:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 80 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
02:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1008 hPa | 77 % | 11 °C | 100 % | 0% | 1% | 0% | 100% | |
| 09:00
03:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1008 hPa | 64 % | 11 °C | 100 % | 0% | 1% | 0% | 100% | |
| 10:00
04:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1008 hPa | 60 % | 11 °C | 93 % | 0% | 1% | 0% | 93% | |
| 11:00
05:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 55 % | 12 °C | 40 % | 0% | 40% | 0% | 0% | |
| 12:00
06:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 22 °C |
0,2 mm | 3.5 m/s13 km/h severný |
1007 hPa | 54 % | 12 °C | 18 % | 0% | 14% | 8% | 0% | |
| 13:00
07:00
| dažďové prehánky | 22 °C 22 °C |
0,4 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1006 hPa | 58 % | 13 °C | 57 % | 0% | 47% | 10% | 18% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 22 °C 23 °C |
3,5 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 60 % | 14 °C | 86 % | 0% | 60% | 20% | 63% | |
| 15:00
09:00
| dážď | 20 °C 21 °C |
0,7 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1005 hPa | 74 % | 15 °C | 97 % | 0% | 81% | 39% | 91% | |
| 16:00
10:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1004 hPa | 72 % | 14 °C | 99 % | 0% | 4% | 7% | 98% | |
| 17:00
11:00
| silný dážď | 20 °C 21 °C |
1,4 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1004 hPa | 68 % | 13 °C | 98 % | 0% | 60% | 21% | 96% | |
| 18:00
12:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
2,3 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1005 hPa | 85 % | 15 °C | 100 % | 0% | 97% | 43% | 100% | |
| 19:00
13:00
| silný dážď | 17 °C 19 °C |
1,5 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 95 % | 15 °C | 99 % | 0% | 86% | 10% | 96% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 16 °C 17 °C |
2,1 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 96 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 92% | |
| 21:00
15:00
| silný dážď | 15 °C 16 °C |
1,6 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1008 hPa | 98 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 92% | 99% | |
| 22:00
16:00
| slabý dážď | 15 °C 16 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1008 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 20% | 54% | 61% | 100% | |
| 23:00
17:00
| silný dážď | 15 °C 16 °C |
1,1 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 68% | 100% | 38% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| silný dážď | 15 °C 16 °C |
1,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1009 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 49% | 100% | 85% | 100% | |
| 01:00
19:00
| silný dážď | 14 °C 15 °C |
1,2 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1009 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 32% | 100% | 100% | 99% | |
| 02:00
20:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
0,9 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1008 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 78% | 100% | 64% | 100% | |
| 03:00
21:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
0,5 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1008 hPa | 99 % | 13 °C | 100 % | 100% | 100% | 89% | 94% | |
| 04:00
22:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
0,6 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1008 hPa | 99 % | 13 °C | 100 % | 97% | 100% | 85% | 99% | |
| 05:00
23:00
| silný dážď | 14 °C 15 °C |
1,2 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 99 % | 13 °C | 100 % | 64% | 100% | 57% | 100% | |
| 06:00
00:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
0,4 mm | 3.4 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 99 % | 13 °C | 100 % | 17% | 100% | 70% | 98% | |
| 07:00
01:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
0,4 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1009 hPa | 98 % | 13 °C | 100 % | 20% | 99% | 59% | 81% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
0,3 mm | 3.6 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 97 % | 13 °C | 100 % | 14% | 100% | 95% | 10% | |
| 09:00
03:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
0,4 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1011 hPa | 98 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 89% | 25% | |
| 10:00
04:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
0,6 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1011 hPa | 95 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 85% | 46% | |
| 11:00
05:00
| dážď | 15 °C 15 °C |
0,7 mm | 3.6 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 91 % | 13 °C | 98 % | 0% | 96% | 66% | 41% | |
| 12:00
06:00
| dážď | 15 °C 15 °C |
0,4 mm | 3.4 m/s12 km/h severozápadný |
1011 hPa | 88 % | 13 °C | 100 % | 0% | 99% | 87% | 57% | |
| 13:00
07:00
| dážď | 16 °C 16 °C |
0,4 mm | 3.6 m/s13 km/h severozápadný |
1010 hPa | 85 % | 13 °C | 98 % | 0% | 89% | 90% | 57% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 16 °C 16 °C |
0,8 mm | 3.9 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 82 % | 12 °C | 96 % | 0% | 92% | 43% | 13% | |
| 15:00
09:00
| silný dážď | 17 °C 17 °C |
1,6 mm | 4.8 m/s17 km/h severozápadný |
1008 hPa | 83 % | 13 °C | 88 % | 0% | 82% | 68% | 2% | |
| 16:00
10:00
| silné dažďové prehánky |
15 °C 15 °C |
1,2 mm | 4.1 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 94 % | 14 °C | 82 % | 0% | 62% | 70% | 0% | |
| 17:00
11:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
0,8 mm | 4.2 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 95 % | 13 °C | 99 % | 0% | 93% | 92% | 5% | |
| 18:00
12:00
| silný dážď | 15 °C 16 °C |
1,1 mm | 4.1 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 96 % | 14 °C | 89 % | 0% | 78% | 52% | 29% | |
| 19:00
13:00
| silný dážď | 14 °C 14 °C |
1,3 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 98 % | 13 °C | 98 % | 0% | 83% | 90% | 16% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 14 °C 15 °C |
2,7 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 99 % | 13 °C | 100 % | 20% | 100% | 100% | 10% | |
| 21:00
15:00
| silný dážď | 13 °C 13 °C |
2,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 98 % | 13 °C | 100 % | 20% | 100% | 100% | 2% | |
| 22:00
16:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
0,3 mm | 4.6 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 99 % | 12 °C | 100 % | 36% | 100% | 98% | 25% | |
| 23:00
17:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
0,5 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1013 hPa | 99 % | 12 °C | 100 % | 24% | 100% | 96% | 18% | |
Shuiying, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,8101; 104,7984
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Shuiying, Čína. Predpoveď počasia Shuiying.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Shuiying dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Shuiying
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Shuiying
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 19:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:58 | 13:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 19:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:32 | 20:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:02 | 20:55 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:40 | 26.04.2026 03:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |