Počasie Shuiying pozajtra
Predpoveď počasia Shuiying 28. apríl 2026
Cez deň ráno silný dážď, dopoludnie dážď, poludnie spočiatku dážď, neskoršie silný dážď. Najvyššia teplota 12 °C. Úhrn zrážok 22,7 mm. V noci slabý dážď. Najnižšia teplota 8 °C. Úhrn zrážok 0,8 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Shuiying, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
0,9 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 99 % | 12 °C | 100 % | 14% | 100% | 100% | 14% | |
| 01:00
19:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
1,2 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 21% | 100% | 100% | 47% | |
| 02:00
20:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
0,6 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 26% | 100% | 100% | 39% | |
| 03:00
21:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
1,4 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1012 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 5% | 100% | 100% | 40% | |
| 04:00
22:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
1,5 mm | 4.0 m/s14 km/h západný |
1012 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 93% | |
| 05:00
23:00
| silný dážď | 11 °C 10 °C |
1,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 97 % | 10 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 91% | |
| 06:00
00:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
0,9 mm | 5.1 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 98 % | 10 °C | 100 % | 0% | 94% | 100% | 99% | |
| 07:00
01:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
0,7 mm | 4.8 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 98 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
0,7 mm | 4.6 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 0% | 96% | 100% | 100% | |
| 09:00
03:00
| silný dážď | 10 °C 9 °C |
1,1 mm | 5.0 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 99% | |
| 10:00
04:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
0,7 mm | 5.4 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 100% | |
| 11:00
05:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
0,6 mm | 5.4 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 0% | 96% | 100% | 100% | |
| 12:00
06:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
0,4 mm | 5.8 m/s21 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 95 % | 9 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 100% | |
| 13:00
07:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
0,3 mm | 5.7 m/s21 km/h severozápadný |
1017 hPa | 92 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 10 °C 9 °C |
5,1 mm | 5.3 m/s19 km/h severozápadný |
1017 hPa | 89 % | 7 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 95% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 8 °C 7 °C |
7,8 mm | 3.9 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 94% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| slabý dážď | 8 °C 7 °C |
0,8 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 99 % | 7 °C | 100 % | 0% | 89% | 100% | 100% | |
| 08:00
02:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,4 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1023 hPa | 94 % | 6 °C | 72 % | 0% | 42% | 17% | 43% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1019 hPa | 60 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 22% | 55% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1016 hPa | 76 % | 6 °C | 86 % | 0% | 1% | 0% | 86% | |
Shuiying, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,8101; 104,7984
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Shuiying, Čína. Predpoveď počasia Shuiying.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Shuiying dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Shuiying
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:23 | 19:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:58 | 13:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 19:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:30 | 20:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:00 | 20:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:39 | 28.04.2026 04:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |