Počasie Shuiying vikend
Predpoveď počasia pre mesto Shuiying na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
20 / 11°C
| 6.3 mm | 10 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 02:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 08:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 14:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 20:00 |
východ slnka 06:21
západ slnka 19:34
PO HODINÁCH
západ slnka 19:34
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Shuiying, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 78 % | 6 °C | 99 % | 0% | 2% | 11% | 99% | |
| 08:00
02:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 67 % | 7 °C | 50 % | 0% | 7% | 1% | 46% | |
| 14:00
08:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,2 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 56 % | 11 °C | 75 % | 0% | 0% | 5% | 73% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 16 °C 16 °C |
6,1 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1007 hPa | 78 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 52% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dážď | 11 °C 11 °C |
1,6 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1011 hPa | 99 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 99% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 95 % | 8 °C | 100 % | 0% | 37% | 99% | 89% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 69 % | 7 °C | 100 % | 0% | 93% | 97% | 100% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,2 mm | 0.4 m/s1 km/h západný |
1010 hPa | 78 % | 9 °C | 100 % | 0% | 10% | 100% | 99% | |
Shuiying, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,8101; 104,7984
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Shuiying, Čína. Predpoveď počasia Shuiying.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Shuiying dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Shuiying
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:21 | 19:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:57 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:56 | 20:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:27 | 20:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:57 | 20:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:25 | 01.05.2026 05:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |