Počasie Pointe Patoa dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Pointe Patoa na 10 dní.
Štvrtok 30. apríl
30 / 24°C
| 4.3 mm | 10 km/h |
| 24 °C | 30 °C | 02:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 08:00 | |
| 30 °C | 34 °C | 14:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 20:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 17:38
PO HODINÁCH
západ slnka 17:38
Interaktívna mapa počasia Francúzska Polynézia
GPS: -17,8253; -149,2902
nadmorská výška: 193 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Pointe Patoa, Francúzska Polynézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
14:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1013 hPa | 98 % | 23 °C | 98 % | 0% | 80% | 7% | 90% | |
| 08:00
20:00
| dážď | 28 °C 33 °C |
3,2 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 76 % | 23 °C | 93 % | 0% | 21% | 28% | 89% | |
| 14:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 34 °C |
0,8 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 61 % | 21 °C | 57 % | 0% | 28% | 38% | 10% | |
| 20:00
08:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 24 °C | 96 % | 0% | 76% | 9% | 85% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
14:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,3 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1013 hPa | 97 % | 23 °C | 19 % | 0% | 9% | 9% | 1% | |
| 08:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 32 °C |
0,7 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 83 % | 23 °C | 47 % | 0% | 42% | 14% | 4% | |
| 14:00
02:00
| polojasno | 31 °C 35 °C |
0,4 mm | 3.8 m/s14 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 60 % | 22 °C | 22 % | 0% | 15% | 10% | 0% | |
| 20:00
08:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 95 % | 23 °C | 70 % | 0% | 70% | 0% | 0% | |
Pointe Patoa, Francúzska Polynézia - informácie
Štát: Francúzska PolynéziaGPS súradnice: -17,8253; -149,2902
Časová zóna: Pacific / Tahiti
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -12 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pointe Patoa, Francúzska Polynézia. Predpoveď počasia Pointe Patoa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pointe Patoa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pointe Patoa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 17:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:54 | 11:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 18:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 18:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:56 | 18:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 16:23 | 30.04.2026 05:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |