Počasie Pointe Patoa dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Pointe Patoa na 10 dní.
Streda 29. apríl
31 / 24°C
| 7.9 mm | 8 km/h |
| 24 °C | 30 °C | 02:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 08:00 | |
| 31 °C | 35 °C | 14:00 | |
| 24 °C | 30 °C | 20:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 17:38
PO HODINÁCH
západ slnka 17:38
Interaktívna mapa počasia Francúzska Polynézia
GPS: -17,8253; -149,2902
nadmorská výška: 193 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Pointe Patoa, Francúzska Polynézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
14:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 24 °C | 96 % | 0% | 93% | 17% | 21% | |
| 08:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
28 °C 33 °C |
5,3 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 74 % | 22 °C | 69 % | 0% | 16% | 0% | 63% | |
| 14:00
02:00
| dážď | 31 °C 35 °C |
2,4 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1012 hPa | 59 % | 22 °C | 99 % | 0% | 35% | 39% | 97% | |
| 20:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 24 °C | 100 % | 0% | 79% | 14% | 99% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
14:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,5 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 23 °C | 94 % | 0% | 93% | 14% | 7% | |
| 08:00
20:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,4 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 86 % | 23 °C | 100 % | 0% | 25% | 1% | 100% | |
| 14:00
02:00
| polojasno | 32 °C 36 °C |
0,3 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 52 % | 21 °C | 24 % | 0% | 6% | 7% | 14% | |
| 20:00
08:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
1,3 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 97 % | 24 °C | 89 % | 0% | 82% | 28% | 14% | |
Pointe Patoa, Francúzska Polynézia - informácie
Štát: Francúzska PolynéziaGPS súradnice: -17,8253; -149,2902
Časová zóna: Pacific / Tahiti
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -12 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pointe Patoa, Francúzska Polynézia. Predpoveď počasia Pointe Patoa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pointe Patoa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pointe Patoa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 17:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:54 | 11:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 18:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 18:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:56 | 18:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:49 | 29.04.2026 04:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |