Počasie Pointe Patoa dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Pointe Patoa na 10 dní.
Nedeľa 3. máj
31 / 24°C
| 1.1 mm | 13 km/h |
| 24 °C | 30 °C | 02:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 08:00 | |
| 31 °C | 35 °C | 14:00 | |
| 24 °C | 30 °C | 20:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 17:36
PO HODINÁCH
západ slnka 17:36
Interaktívna mapa počasia Francúzska Polynézia
GPS: -17,8253; -149,2902
nadmorská výška: 193 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Pointe Patoa, Francúzska Polynézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
14:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 90% | 0% | 93% | |
| 08:00
20:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,1 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 79 % | 23 °C | 60 % | 0% | 23% | 0% | 49% | |
| 14:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
31 °C 35 °C |
0,8 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 56 % | 21 °C | 32 % | 0% | 21% | 8% | 8% | |
| 20:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1016 hPa | 95 % | 23 °C | 95 % | 0% | 28% | 4% | 93% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
14:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 97 % | 22 °C | 81 % | 0% | 77% | 0% | 18% | |
| 08:00
20:00
| dažďové prehánky | 27 °C 32 °C |
2,2 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 76 % | 22 °C | 69 % | 0% | 21% | 7% | 58% | |
| 14:00
02:00
| dažďové prehánky | 31 °C 35 °C |
1,5 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 56 % | 21 °C | 38 % | 0% | 22% | 18% | 7% | |
| 20:00
08:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1015 hPa | 96 % | 23 °C | 75 % | 0% | 74% | 10% | 0% | |
Pointe Patoa, Francúzska Polynézia - informácie
Štát: Francúzska PolynéziaGPS súradnice: -17,8253; -149,2902
Časová zóna: Pacific / Tahiti
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -12 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pointe Patoa, Francúzska Polynézia. Predpoveď počasia Pointe Patoa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pointe Patoa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pointe Patoa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
4. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 17:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:53 | 11:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 17:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 18:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:56 | 18:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 18:20 | 03.05.2026 07:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |