Počasie La Suiza dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Suiza na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
25 / 18°C
| 0.0 mm | 15 km/h |
| 20 °C | 23 °C | 00:00 | |
| 19 °C | 22 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 29 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 18:00 |
východ slnka 05:19
západ slnka 18:08
PO HODINÁCH
západ slnka 18:08
|
|
Predpoveď počasia La Suiza, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 19 °C | 43 % | 0% | 5% | 0% | 39% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 97 % | 18 °C | 96 % | 0% | 89% | 0% | 80% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 41 % | 14 °C | 7 % | 0% | 6% | 1% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 54 % | 15 °C | 62 % | 0% | 0% | 3% | 60% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 80 % | 16 °C | 79 % | 0% | 0% | 0% | 79% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 19 °C | 100 % | 0% | 90% | 0% | 97% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 29 °C 30 °C |
1,1 mm | 3.9 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 41 % | 14 °C | 37 % | 0% | 0% | 25% | 14% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 28 °C |
0,9 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1012 hPa | 69 % | 18 °C | 46 % | 0% | 0% | 10% | 40% | |
La Suiza, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 13,4333; -86,8167
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Suiza, Honduras. Predpoveď počasia La Suiza.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Suiza dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Suiza
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:19 | 18:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:43 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:56 | 18:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:30 | 18:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:02 | 19:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:13 | 21.05.2026 23:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |