Počasie La Suiza dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Suiza na 10 dní.
Pondelok 25. máj
25 / 19°C
| 3.8 mm | 21 km/h |
|
|
Predpoveď počasia La Suiza, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 0% | 95% | 0% | 100% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
1,3 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 19 °C | 100 % | 0% | 93% | 0% | 98% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 23 °C 25 °C |
2,5 mm | 5.8 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 80 % | 19 °C | 100 % | 0% | 49% | 55% | 99% | |
La Suiza, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 13,4333; -86,8167
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Suiza, Honduras. Predpoveď počasia La Suiza.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Suiza dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Suiza
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:19 | 18:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:44 | 12:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:55 | 18:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:29 | 18:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:01 | 19:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 12:54 | 25.05.2026 01:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |