Počasie La Suiza dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Suiza na 10 dní.
Sobota 23. máj
24 / 19°C
| 2.7 mm | 15 km/h |
| 20 °C | 23 °C | 00:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 06:00 | |
| 28 °C | 30 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 27 °C | 18:00 |
východ slnka 05:19
západ slnka 18:08
PO HODINÁCH
západ slnka 18:08
|
|
Predpoveď počasia La Suiza, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 99 % | 19 °C | 96 % | 0% | 50% | 0% | 92% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,1 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 19 °C | 90 % | 0% | 90% | 0% | 5% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 28 °C 29 °C |
2,4 mm | 4.1 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 49 % | 16 °C | 45 % | 0% | 5% | 29% | 17% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,1 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 77 % | 19 °C | 46 % | 0% | 12% | 4% | 36% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 99 % | 19 °C | 93 % | 0% | 89% | 1% | 58% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
1,5 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 19 °C | 95 % | 0% | 93% | 0% | 37% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 26 °C 29 °C |
2,7 mm | 4.0 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 70 % | 20 °C | 99 % | 0% | 95% | 2% | 84% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 95 % | 19 °C | 98 % | 0% | 49% | 7% | 96% | |
La Suiza, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 13,4333; -86,8167
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Suiza, Honduras. Predpoveď počasia La Suiza.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Suiza dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Suiza
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:19 | 18:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:44 | 12:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:56 | 18:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:29 | 18:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:02 | 19:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:11 | 23.05.2026 00:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |