Počasie San Pedro de El Rosarío dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto San Pedro de El Rosarío na 10 dní.
Štvrtok 28. máj
31 / 23°C
| 25.2 mm | 5 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 09:00 | |
| 31 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 21:00 |
východ slnka 05:20
západ slnka 18:15
PO HODINÁCH
západ slnka 18:15
|
|
Predpoveď počasia San Pedro de El Rosarío, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 23 °C | 98 % | 0% | 11% | 2% | 98% | |
| 01:00
09:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 22 °C | 99 % | 14% | 32% | 34% | 97% | |
| 02:00
10:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 96 % | 22 °C | 99 % | 16% | 32% | 0% | 99% | |
| 03:00
11:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 96 % | 22 °C | 99 % | 11% | 40% | 1% | 98% | |
| 04:00
12:00
| hmla | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1012 hPa | 97 % | 22 °C | 99 % | 25% | 51% | 6% | 95% | |
| 05:00
13:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
0,6 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1012 hPa | 97 % | 22 °C | 94 % | 24% | 53% | 22% | 84% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
0,5 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 22 °C | 100 % | 24% | 85% | 71% | 96% | |
| 07:00
15:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
0,5 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1015 hPa | 93 % | 22 °C | 100 % | 14% | 85% | 63% | 89% | |
| 08:00
16:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
0,8 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 92 % | 22 °C | 100 % | 0% | 38% | 97% | 82% | |
| 09:00
17:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
1,1 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 91 % | 22 °C | 97 % | 0% | 27% | 67% | 87% | |
| 10:00
18:00
| dážď | 26 °C 31 °C |
0,3 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1014 hPa | 85 % | 23 °C | 95 % | 0% | 14% | 4% | 94% | |
| 11:00
19:00
| slabý dážď | 29 °C 34 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 71 % | 23 °C | 96 % | 0% | 64% | 8% | 89% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 31 °C 35 °C |
3,5 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 60 % | 22 °C | 98 % | 0% | 85% | 3% | 93% | |
| 13:00
21:00
| silný dážď | 27 °C 32 °C |
1,6 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 84 % | 24 °C | 96 % | 0% | 20% | 19% | 95% | |
| 14:00
22:00
| silné dažďové prehánky |
27 °C 32 °C |
2,4 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 80 % | 23 °C | 89 % | 0% | 7% | 3% | 87% | |
| 15:00
23:00
| dážď | 30 °C 34 °C |
0,7 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 63 % | 22 °C | 100 % | 0% | 28% | 24% | 99% | |
| 16:00
00:00
| silný dážď | 27 °C 32 °C |
4,8 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 81 % | 23 °C | 98 % | 0% | 11% | 48% | 96% | |
| 17:00
01:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
2,7 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1012 hPa | 96 % | 23 °C | 100 % | 0% | 3% | 97% | 100% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
2,5 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 97 % | 23 °C | 99 % | 3% | 32% | 35% | 97% | |
| 19:00
03:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
1,2 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 10% | 79% | 100% | |
| 20:00
04:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
0,5 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 12% | 58% | 100% | |
| 21:00
05:00
| dážď | 24 °C 30 °C |
0,4 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1014 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 3% | 89% | 100% | |
| 22:00
06:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
0,4 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1014 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 2% | 6% | 100% | 100% | |
| 23:00
07:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
0,5 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 24% | 28% | 99% | 100% | |
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
0,7 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 7% | 10% | 100% | 100% | |
| 01:00
09:00
| slabý dážď | 23 °C 28 °C |
0,2 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 7% | 9% | 99% | 100% | |
| 02:00
10:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 22 °C | 95 % | 8% | 10% | 89% | 82% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 98 % | 22 °C | 28 % | 7% | 7% | 0% | 21% | |
| 04:00
12:00
| hmla | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 98 % | 22 °C | 39 % | 32% | 35% | 2% | 3% | |
| 05:00
13:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 98 % | 21 °C | 53 % | 23% | 28% | 32% | 8% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 97 % | 22 °C | 61 % | 18% | 28% | 47% | 0% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1014 hPa | 96 % | 23 °C | 47 % | 0% | 25% | 28% | 0% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 89 % | 23 °C | 50 % | 0% | 48% | 2% | 0% | |
| 09:00
17:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1014 hPa | 73 % | 22 °C | 86 % | 0% | 79% | 28% | 21% | |
| 10:00
18:00
| dažďové prehánky | 29 °C 33 °C |
0,4 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 65 % | 22 °C | 85 % | 0% | 79% | 21% | 26% | |
| 11:00
19:00
| silný dážď | 30 °C 34 °C |
6,3 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 63 % | 22 °C | 87 % | 0% | 65% | 49% | 33% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
27 °C 32 °C |
1,7 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1012 hPa | 80 % | 23 °C | 78 % | 0% | 32% | 50% | 52% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 27 °C 32 °C |
0,8 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 82 % | 24 °C | 75 % | 1% | 6% | 10% | 73% | |
| 14:00
22:00
| silný dážď | 28 °C 33 °C |
1,1 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 76 % | 23 °C | 86 % | 0% | 57% | 24% | 67% | |
| 15:00
23:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 82 % | 23 °C | 93 % | 3% | 6% | 64% | 82% | |
| 16:00
00:00
| dažďové prehánky | 27 °C 31 °C |
0,6 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 76 % | 22 °C | 98 % | 0% | 6% | 5% | 98% | |
| 17:00
01:00
| silný dážď | 26 °C 31 °C |
2,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 85 % | 23 °C | 97 % | 0% | 18% | 14% | 96% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
1,9 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 23 °C | 96 % | 12% | 40% | 71% | 85% | |
| 19:00
03:00
| silný dážď | 23 °C 28 °C |
1,1 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 6% | 100% | 97% | |
| 20:00
04:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
0,3 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 23 °C | 99 % | 1% | 14% | 53% | 99% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 23 °C | 98 % | 3% | 19% | 5% | 98% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 3% | 19% | 26% | 99% | |
| 23:00
07:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1014 hPa | 98 % | 22 °C | 99 % | 7% | 13% | 13% | 99% | |
San Pedro de El Rosarío, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 14,5667; -87,7500
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Pedro de El Rosarío, Honduras. Predpoveď počasia San Pedro de El Rosarío.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Pedro de El Rosarío dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Pedro de El Rosarío
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:20 | 18:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:48 | 12:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:57 | 18:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:30 | 19:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:02 | 19:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 15:23 | 28.05.2026 03:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |