Počasie San Pedro de El Rosarío dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto San Pedro de El Rosarío na 10 dní.
Utorok 2. jún
30 / 23°C
| 35.6 mm | 5 km/h |
| 23 °C | 28 °C | 00:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 18:00 |
východ slnka 05:20
západ slnka 18:17
PO HODINÁCH
západ slnka 18:17
|
|
Predpoveď počasia San Pedro de El Rosarío, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,3 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 22 °C | 97 % | 0% | 7% | 49% | 96% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 23 °C 28 °C |
4,9 mm | 0.3 m/s1 km/h východný |
1012 hPa | 94 % | 21 °C | 9 % | 0% | 5% | 3% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 30 °C 34 °C |
23,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1011 hPa | 61 % | 22 °C | 93 % | 0% | 66% | 78% | 70% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 24 °C 30 °C |
7,4 mm | 0.4 m/s1 km/h severný |
1012 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 7% | 5% | 100% | |
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
2,7 mm | 0.2 m/s1 km/h východný |
1014 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 61% | 19% | 100% | |
| 06:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
22 °C 27 °C |
13,9 mm | 0.2 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 22 °C | 73 % | 0% | 49% | 24% | 38% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 27 °C 33 °C |
16,3 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1012 hPa | 84 % | 23 °C | 93 % | 0% | 39% | 45% | 85% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
2,6 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1013 hPa | 98 % | 23 °C | 99 % | 0% | 10% | 26% | 99% | |
San Pedro de El Rosarío, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 14,5667; -87,7500
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Pedro de El Rosarío, Honduras. Predpoveď počasia San Pedro de El Rosarío.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Pedro de El Rosarío dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Pedro de El Rosarío
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:20 | 18:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:49 | 12:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:56 | 18:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:29 | 19:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:01 | 19:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.06.2026 19:41 | 02.06.2026 07:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |