Počasie San Pedro de El Rosarío dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto San Pedro de El Rosarío na 10 dní.
Štvrtok 4. jún
28 / 22°C
| 10.1 mm | 13 km/h |
| 22 °C | 27 °C | 00:00 | |
| 22 °C | 26 °C | 06:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 18:00 |
východ slnka 05:20
západ slnka 18:18
PO HODINÁCH
západ slnka 18:18
|
|
Predpoveď počasia San Pedro de El Rosarío, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 04.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1014 hPa | 98 % | 22 °C | 99 % | 0% | 14% | 16% | 99% | |
| 06:00
14:00
| slabý dážď | 22 °C 26 °C |
0,7 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 97 % | 21 °C | 98 % | 0% | 25% | 3% | 97% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 28 °C 32 °C |
6,2 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 72 % | 22 °C | 96 % | 0% | 10% | 16% | 95% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
3,2 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1012 hPa | 97 % | 23 °C | 99 % | 0% | 35% | 14% | 99% | |
piatok 05.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,2 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1013 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 45% | 24% | 100% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
1,2 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 95 % | 21 °C | 99 % | 0% | 26% | 10% | 98% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 26 °C 31 °C |
9,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1011 hPa | 87 % | 23 °C | 96 % | 0% | 1% | 14% | 94% | |
San Pedro de El Rosarío, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 14,5667; -87,7500
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Pedro de El Rosarío, Honduras. Predpoveď počasia San Pedro de El Rosarío.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Pedro de El Rosarío dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Pedro de El Rosarío
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
4. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:20 | 18:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:49 | 12:57 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:56 | 18:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:29 | 19:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:01 | 19:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 03.06.2026 21:16 | 04.06.2026 08:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |