Počasie Seven Mile Prairie pozajtra
Predpoveď počasia Seven Mile Prairie 28. apríl 2026
Cez deň ráno zamračené, dopoludnie jasno, poludnie polojasno, večer dažďové prehánky. Najvyššia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 2,2 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 2,7 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Seven Mile Prairie, Indiana, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| silný dážď | 19 °C 20 °C |
2,1 mm | 8.7 m/s31 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 92 % | 17 °C | 100 % | 0% | 45% | 64% | 100% | |
| 01:00
07:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 8.8 m/s32 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 95 % | 17 °C | 100 % | 0% | 95% | 43% | 100% | |
| 02:00
08:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 8.5 m/s31 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 94 % | 17 °C | 100 % | 0% | 82% | 11% | 100% | |
| 03:00
09:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 94 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 100% | |
| 04:00
10:00
| slabý dážď | 18 °C 19 °C |
0,2 mm | 6.8 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 95 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 5% | 100% | |
| 05:00
11:00
| slabý dážď | 18 °C 19 °C |
0,1 mm | 6.8 m/s24 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 96 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 2% | |
| 06:00
12:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 96 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
13:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 95 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h západný |
1010 hPa | 89 % | 14 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 09:00
15:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h západný |
1011 hPa | 81 % | 12 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 10:00
16:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h západný |
1012 hPa | 73 % | 12 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 11:00
17:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západný |
1012 hPa | 66 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
18:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h západný |
1013 hPa | 60 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 13:00
19:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západný |
1013 hPa | 55 % | 11 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západný |
1013 hPa | 51 % | 11 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 20:00
02:00
| dažďové prehánky | 19 °C 20 °C |
1,8 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 70 % | 13 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
2,7 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 86 % | 12 °C | 100 % | 0% | 2% | 98% | 100% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,1 mm | 4.8 m/s17 km/h severný |
1010 hPa | 87 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 10% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 49 % | 6 °C | 41 % | 0% | 41% | 2% | 0% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 55 % | 4 °C | 32 % | 0% | 2% | 31% | 0% | |
Seven Mile Prairie, Indiana, USA - informácie
Štát: Indiana, USAGPS súradnice: 39,9453; -86,4758
Časová zóna: America / Indiana / Indianapolis
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Seven Mile Prairie, Indiana, USA. Predpoveď počasia Seven Mile Prairie.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Seven Mile Prairie dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Seven Mile Prairie
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:49 | 20:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:43 | 13:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:19 | 21:07 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 21:42 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:07 | 22:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:52 | 28.04.2026 05:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |