Počasie Seven Mile Prairie týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Seven Mile Prairie na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
17 / 11°C
| 2.8 mm | 23 km/h |
| 14 °C | 14 °C | 02:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 08:00 | |
| 17 °C | 15 °C | 14:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 20:00 |
východ slnka 06:48
západ slnka 20:38
PO HODINÁCH
západ slnka 20:38
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Seven Mile Prairie, Indiana, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
2,7 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 86 % | 12 °C | 100 % | 0% | 2% | 98% | 100% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,1 mm | 4.8 m/s17 km/h severný |
1010 hPa | 87 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 10% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 49 % | 6 °C | 41 % | 0% | 41% | 2% | 0% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 55 % | 4 °C | 32 % | 0% | 2% | 31% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 63 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 80 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 38 % | -1 °C | 86 % | 0% | 2% | 86% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1018 hPa | 48 % | 0 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
Seven Mile Prairie, Indiana, USA - informácie
Štát: Indiana, USAGPS súradnice: 39,9453; -86,4758
Časová zóna: America / Indiana / Indianapolis
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Seven Mile Prairie, Indiana, USA. Predpoveď počasia Seven Mile Prairie.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Seven Mile Prairie dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Seven Mile Prairie
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:48 | 20:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:43 | 13:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:18 | 21:08 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:44 | 21:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:06 | 22:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:56 | 29.04.2026 05:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |