Počasie Seven Mile Prairie dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Seven Mile Prairie na 10 dní.
Piatok 1. máj
12 / 4°C
| 1.4 mm | 15 km/h |
| 4 °C | 2 °C | 02:00 | |
| 5 °C | 3 °C | 08:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 14:00 | |
| 9 °C | 7 °C | 20:00 |
východ slnka 06:45
západ slnka 20:40
PO HODINÁCH
západ slnka 20:40
|
|
Predpoveď počasia Seven Mile Prairie, Indiana, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
4 °C 2 °C |
0,8 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1019 hPa | 77 % | 0 °C | 27 % | 0% | 1% | 27% | 0% | |
| 08:00
14:00
| slabý dážď | 5 °C 3 °C |
0,6 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 84 % | 2 °C | 100 % | 0% | 66% | 100% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severný |
1019 hPa | 49 % | 1 °C | 94 % | 0% | 90% | 78% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 47 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 62 % | 0 °C | 100 % | 0% | 4% | 100% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 73 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severozápadný |
1020 hPa | 35 % | 0 °C | 65 % | 0% | 0% | 65% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1018 hPa | 47 % | 3 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
Seven Mile Prairie, Indiana, USA - informácie
Štát: Indiana, USAGPS súradnice: 39,9453; -86,4758
Časová zóna: America / Indiana / Indianapolis
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Seven Mile Prairie, Indiana, USA. Predpoveď počasia Seven Mile Prairie.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Seven Mile Prairie dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Seven Mile Prairie
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:45 | 20:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:42 | 13:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:15 | 21:10 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:41 | 21:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:02 | 22:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 20:02 | 01.05.2026 06:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |