Počasie Seven Mile Prairie dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Seven Mile Prairie na 10 dní.
Pondelok 27. apríl
23 / 13°C
| 17.2 mm | 14 km/h |
| 15 °C | 14 °C | 09:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 12:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 15:00 | |
| 23 °C | 22 °C | 21:00 |
východ slnka 06:50
západ slnka 20:36
PO HODINÁCH
západ slnka 20:36
|
|
Predpoveď počasia Seven Mile Prairie, Indiana, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 73 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 01:00
07:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 72 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 02:00
08:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 74 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 03:00
09:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 75 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 04:00
10:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 75 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 05:00
11:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 74 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 10% | 100% | |
| 06:00
12:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 73 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
13:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 73 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 71 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 09:00
15:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 68 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 10:00
16:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 66 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 11:00
17:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 67 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 12:00
18:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 66 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 62% | 100% | |
| 13:00
19:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 60 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 65% | 100% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 59 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 10% | 100% | |
| 15:00
21:00
| dážď | 22 °C 22 °C |
0,4 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 61 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 35% | 100% | |
| 16:00
22:00
| silný dážď | 21 °C 22 °C |
1,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 71 % | 15 °C | 100 % | 0% | 5% | 82% | 100% | |
| 17:00
23:00
| dážď | 20 °C 20 °C |
0,3 mm | 8.5 m/s31 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 76 % | 15 °C | 100 % | 0% | 7% | 67% | 100% | |
| 18:00
00:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 10.4 m/s37 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 76 % | 15 °C | 100 % | 0% | 19% | 9% | 100% | |
| 19:00
01:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 9.3 m/s33 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 70 % | 15 °C | 100 % | 0% | 10% | 25% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 9.4 m/s34 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 64 % | 14 °C | 100 % | 0% | 3% | 52% | 100% | |
| 21:00
03:00
| zamračené | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 9.0 m/s32 km/h južný |
1005 hPa | 60 % | 14 °C | 100 % | 0% | 21% | 43% | 100% | |
| 22:00
04:00
| silný dážď | 22 °C 21 °C |
4,6 mm | 8.9 m/s32 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 60 % | 14 °C | 100 % | 0% | 1% | 39% | 100% | |
| 23:00
05:00
| silný dážď | 19 °C 20 °C |
10,9 mm | 8.7 m/s31 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 88 % | 16 °C | 100 % | 0% | 76% | 100% | 100% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| silný dážď | 18 °C 19 °C |
3,2 mm | 7.9 m/s28 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 95 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 01:00
07:00
| dážď | 18 °C 19 °C |
0,4 mm | 8.2 m/s30 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 94 % | 17 °C | 100 % | 0% | 96% | 14% | 100% | |
| 02:00
08:00
| dážď | 18 °C 19 °C |
0,6 mm | 7.7 m/s28 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 97 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 21% | 100% | |
| 03:00
09:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 97 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 4% | 100% | |
| 04:00
10:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 96 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 57% | |
| 05:00
11:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 96 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 0% | |
| 06:00
12:00
| slabý dážď | 18 °C 19 °C |
0,2 mm | 7.1 m/s26 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 97 % | 17 °C | 100 % | 3% | 100% | 15% | 0% | |
| 07:00
13:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 97 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 0% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h západný |
1010 hPa | 92 % | 15 °C | 78 % | 0% | 78% | 0% | 0% | |
| 09:00
15:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h západný |
1011 hPa | 87 % | 14 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 10:00
16:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h západný |
1012 hPa | 76 % | 12 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 11:00
17:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h západný |
1012 hPa | 66 % | 12 °C | 50 % | 0% | 50% | 0% | 0% | |
| 12:00
18:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h západný |
1012 hPa | 61 % | 12 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 13:00
19:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h západný |
1013 hPa | 58 % | 12 °C | 7 % | 0% | 3% | 0% | 3% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západný |
1012 hPa | 57 % | 12 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 15:00
21:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západný |
1012 hPa | 56 % | 12 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 16:00
22:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západný |
1012 hPa | 54 % | 12 °C | 6 % | 0% | 1% | 0% | 4% | |
| 17:00
23:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západný |
1012 hPa | 52 % | 11 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
| 18:00
00:00
| polojasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 53 % | 11 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 19:00
01:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 55 % | 11 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 20:00
02:00
| dažďové prehánky | 19 °C 20 °C |
1,2 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1011 hPa | 71 % | 13 °C | 54 % | 0% | 0% | 0% | 54% | |
Seven Mile Prairie, Indiana, USA - informácie
Štát: Indiana, USAGPS súradnice: 39,9453; -86,4758
Časová zóna: America / Indiana / Indianapolis
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Seven Mile Prairie, Indiana, USA. Predpoveď počasia Seven Mile Prairie.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Seven Mile Prairie dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Seven Mile Prairie
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:50 | 20:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:43 | 13:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:21 | 21:06 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:47 | 21:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:09 | 22:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:48 | 27.04.2026 04:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |